2 Oglasa za posao za grad SECURITAS SERVICES DOO

SECURITAS SERVICES DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi SECURITAS SERVICES DOO

Premium oglas

Higijeničarka/ higijeničar

Postavljen od SECURITAS SERVICES DOO

39 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Grad: Beograd

Radno vreme: Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Broj izvršilaca: 5

Plata: 50.000 dinara

Opis posla:

  • Vođenje računa o izgledu poslovnih prostorija, urednosti i higijeni
  • Čišćenje podnih površina
  • Pražnjenje i čišćenje korpi za smeće
  • Čišćenje toaleta
  • Čišćenje staklenih površina

Radno iskustvo:

  • Poželjno je radno iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova, ali nije neophodno

Profil kandidata:

  • Odgovorne i pedantne osobe.

Nudimo:

  • Rad u multinacionalnoj kompaniji, lideru u svojoj industrijskoj grani
  • Sigurno radno okruženje i redovnu zaradu
  • Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Napomena

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Službenik fizičkog obezbeđenja

40 dana do isteka

Više gradova

Securitas je vodeća međunarodna kompanija u oblasti privatnog obezbeđenja. Securitas trenutno posluje u 57 zemalja i zapošljava više od 370.000 ljudi širom sveta. U Srbiji kompaniju Securitas čini tim od 4.000 ljudi, koji svakodnevno čine naše okruženje bezbednijim mestom za život i rad.

Poštenje, budnost i spremnost da pomognemo naše su osnovne vrednosti kako u odnosu sa klijentima i okruženjem čiji smo deo tako i u odnosu sa našim zaposlenima.

Uslovi:

  • Minimum SSS, III stepen
  • Da kandidat nije osuđivan, niti se protiv njega vodi krivični postupak, kao ni istraga za krivično delo
  • Da je vredan, odgovoran, kulturan

Nudimo:

  • Kandidati koji ispune zahteve i očekivanja imaju mogućnost prijema u stalan radni odnos
  • Mogućnost napredovanja

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00