1 Oglasa za posao za grad Smartivo doo

Smartivo doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Smartivo doo

Serviser za ugradnju GPS uređaja i dodatne opreme

Postavljen od Smartivo doo

26 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Opis posla:

Priprema, instalacija i održavanje opreme za GPS praćenje vozila, u komercijalna, teretna i putnička vozila, kao i propratna administracija istog.

Šta tražimo:

poznavanje autoelektrike, autoelektronike poznavanje tipova komercijalnih, putničkih, teretnih, vozila informatičke sposobnosti

mogućnost učenja i rada sa raznim programima na računaru za konfigurisanje i dijagnostiku, rad u MS Office programima (Excel, Outlook, Word) poznavanje osnova engleskog jezika terenski rad preciznost, marljivost, samostalnost u radu afinitet prema tehnici poželjno je radno iskustvo i poznavanje opreme i rešenja za GPS nadzora

Stručna sprema: srednja stručna sprema,

Jezici: engleski (poznavanje osnova)

Vozačka dozvola: B

Veštine: Word, Excel, Outlook, Internet

Šta nudimo:  redovnu platu rad u mladom i motivisanom timu službeno vozilo 0-24 službeni telefon službeni laptop mogućnost napredovanja na više pozicije unutar tima stimulacije prema rezultatima posao u tehnološkoj brzorastućoj i stabilnoj kompaniji pristup najnovijim tehnološkim trendovima

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00