2 Oglasa za posao za grad STILLMONT DOO BEOGRAD

STILLMONT DOO BEOGRAD

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi STILLMONT DOO BEOGRAD

Istaknuti oglas

Radnici sa iskustvom za izradu i ugradnju ALU i PVC stolarije

Postavljen od STILLMONT DOO BEOGRAD

26 dana do isteka

po dogovoru

Stillmont d.o.o.

office@stillmont.rs

+381 60 3774-809 +381 60 3774-811

Potrebni:

Radnici sa iskustvom za izradu i ugradnju ALU i PVC stolarije - 2 izvršioca

Grad: Beograd

Radno vreme: Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Stručna sprema: VSS, VŠS, SSS, VKV, KV, NK

Opis posla

  • Izrada stolarije na osnovu radnih naloga
  • Montaža stolarije na objektima
  • Spremnost na terenski rad
  • Pedantnost u radu
  • Timski rad Znanje i veštine
  • Neophodno je iskustvo u proizvodnji i montaži stolarije i nivo znanja koji obezbeđuje samostalan rad
  • Vozačka dozvola B kategorije ( nije uslovno)
  • Spremnost za usavršavanje i saradnju

Nudimo

  • Sigurno radno mesto u stabilnom preduzeću
  • Redovna zarada, srazmerna iskustvu i stručnosti kandidata
  • Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Korektne radne uslove
  • Efikasnu podršku za obavljanje poslova
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja

Napomena

• Možete pozvati telefonom da zakažemo sastanak.

Radnici sa iskustvom za izradu i ugradnju SEGMENTNIH VRATA

Potrebni:

Radnici sa iskustvom za izradu i ugradnju SEGMENTNIH VRATA - 2 izvršioca

Opis posla

Nudimo

Napomena

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00