4 Oglasa za posao za grad Suzana Peric DOO

Suzana Peric DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Suzana Peric DOO

Šivač i modelar

Postavljen od Suzana Peric DOO

30 dana do isteka

Potrebni šivači, modelari, krojači sa iskustvom za rad u Atelju "Suzana Perić".

Neophodno poznavanje šivenja teške i lake konfekcije i sklapanje celog odećnog predmeta.

Tražimo poznavanje svih operacija šivenja i rad na svim vrstama industrijskih mašina.

Modelari moraju da imaju znanje iz ženske konfekcije kao i slobodu i kretivnost za visoku modu .

Rad sa mušterijama i modeliranje  modela po merama je deo opisa posla.

Timski rad, ljubav prema visokoj modi i kreativnost su neophodni.

Šivaci ,modelari ,dizajneri dobro dosli u Atelje Suzana Perić .

CV posaljite iskljucivo elektronskim putem.

Pročitaj više
Lični asistent

po dogovoru

OPIS POSLA:

  • Odgovaranje na pitanja aktuelnih i zainteresovanih poslovnih partnera, kupaca i interesenata u regionu i inostranstvu.
  • Komunikacija i poslovanje sa mogucim sponzorima i kooperacijskim partnerima
  • Komunikacija i poslovanje sa postojecim i novim textilnim produkcijama i prodavcima (materijali, prateći i novi produkti, inovacije etc.) u regionu i inostranstvu.
  • Koordinacija i poslovanje sa dizajn i grafickim agenturama, u smislu online marketing-a i online prodaje
  • Aktualiziranie i koordinaciia SP online site i prodaje
  • Komunikacija sa PR agencijama i novinarima
  • Komunikacija sa knigovodstvom
  • Organizacija ateljea SP
  • Koordinacija posla izmedu SP ateljea i show room-a, lokala beograd na vodi i online/offline veleprodaje
  • Organizacija termina i prodaje u ateljeu
  • Komunikacia sa strankama i interesantima
  • Aktivno vodenje kupaca (client card - loyalty program)

KVALIFIKACIJE:

  • Iskustvo ili odredeni nivo obrazovanja?
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, cesto smo u komunikaciji sa stranim klijentima i dobavijacima, italijanski, francuski ili drugi strani jezik je plus
  • Poznavanje office paketa (Word, Excel, PowerPoint kao illustrator su vam osnovni alati za rad)
  • Posedovanje vozacke dozvole B kategorije i da ste aktivan vozac jer cete cesto biti na putu

VI STE NAS KANDIDAT AKO:

  • Znate dobro da orgnizujete radni dan sa raznolikim aktivnostima
  • Ste timski igrač, i volite da radite sa Ljudima
  • Imate razviiene komunikacijske sposobnosti, fleksibilni ste i tolerantni
  • Posedujete sportski duh i osecaj za modu i umetnost
  • Po potrebi putujete sa nama na sajmove i modne revije u inostranstvu

Mi vam nudimo kreativno radno mesto, u centru Beograda, odgovarajucu platu, moguénost samostalnog rada i poslovnog razvijanja.

Posaljite nam vas CV na mail i odgovorite nam na pitanje: zasto bi trebali bas vas da odaberemo? :)

Pročitaj više
Šivači sa iskustvom

38 dana do isteka

Šivenje i rad u Ateljeu Suzana Perić, zajednicki da stvaramo modu !

Šivenje ženske konfekcije. spajanje celog odevnog  komada .

Potrebno je poznavanje rada na industrijskim mašinama i samostalno šivenje svih odevnih komada..

Iskustvo neopahodno i poznavanje svih operacija rada na mašinama .

Viber 0654445556

Pročitaj više
Osoba za rad u domaćinstvu

po dogovoru

Hitno potrebna osoba za rad u domacinstvu

Tri puta nedeljno po tri do četri sata

Održavanje stana, peglanje čišćenje, nabavka …

Kuvanje po potrebi… (osnovno poznavanje).

Viber: 0654445556

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00