2 Oglasa za posao za grad Tenseloop doo

Tenseloop doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Tenseloop doo

Sobar - sobarica

Postavljen od Tenseloop doo

14 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

3 izvršioca

Hotel - vila standarda 3*. Beograd / Stari Grad

Opis poslova:

  • Čišćenje i održavanje hotelskih soba u skladu sa propisanim standardima rada.
  • Radi se 6 dana nedeljno.  Plata se isplaćuje iz dva puta mesečno.

Opis  radnog mesta podrazumeva primarno sređivanje sobe za sledećeg gosta, (povremeno) peglanje čaršafa i ostale posteljine, (povremeno) dočekivanje i praćenje gostiju u fluidni situacijama gde ostatak tima je zauzeto.

Uslovi:

Odlična kompenzacija sa prijavom i potencijalom za trajnim ugovornim odnosom, dobri uslovi i termini godišnjih odmora.

- Kompletno podržani timom.

- Profesionalno organizovan nadzor i profesionalni standardi u odrzavanju.

- Redovna plata sa odlicnim standardom opreme i podrska od nase strane.

- Topla porodicna atmosfera i veoma fleksibilna radna politika.

Potrebno:

- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- Komunikativnost, ljubaznost

- Timski orijentisan

Poželjno ali nepotrebno: B-kategorija.

Radno iskustvo poželjno.

Poslodavac želi da zaposli osobe do određenog starosnog doba, kategorija
radisprovođenja afirmativnih mera za zapošljavanje ovih kategorija
zaposlenih.

Pročitaj više
Pomoćni radnik u Vešeraju

Potrebna: 2 izvršioca u Hotelu / Vili standarda 3*. Beograd / Stari Grad

  • Radi se 6 dana nedeljno.

Opis radnog mesta: peglanje posteljine čaršafa i ostalih posteljina, individualnih soba.) Opšti karakter dužnosti uključuje održavanje "domaćinstva" jednog boutique tj manje dimenzije hotela-vile.

Uslovi:

- Redovna plata sa odlicnim standardom opreme i podr[ka od nase strane.

Potrebno:

Poslodavac  želi da zaposli osobe do određenog starosnog doba, kategorija radisprovođenja afirmativnih mera za zapošljavanje ovih kategorija zaposlenih.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00