1 Oglasa za posao za grad ABC Junior Predškolska ustanova

ABC Junior Predškolska ustanova

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ABC Junior Predškolska ustanova

Premium oglas

Vaspitač dece za rad u jaslicama

Postavljen od ABC Junior Predškolska ustanova

23 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Vaspitač dece za rad u jaslicama

Lokacija: Predškolska ustanova ABC Junior, Zemun

Opis posla:
Predškolskoj ustanovi ABC Junior iz Zemuna potreban je vaspitač dece za rad u jaslicama. U potrazi smo za kvalifikovanim, ljubaznim ljudima koji vole rad sa decom i spremni su na usavršavanje u polju rada sa decom.

Uslovi:

  • Stečeno obrazovanje za poziciju vaspitača ili medicinske sestre vaspitača
  • Spremnost za dalje usavršavanje i praćenje smernica u radu
  • Spremnost za saradnju i rad u timu
  • Prethodno iskustvo je poželjno, ali nije obavezno

Nudimo:

  • Radno vreme 7 sati
  • Redovna mesečna primanja
  • Plaćena stručna usavršavanja po planu i programu Ustanove
  • Slobodni vikendi
  • Mogućnost obavljanja pripravničkog staža i prijave za licencu
  • Team building

Ukoliko ste zainteresovani za rad kod nas, prijave nam možete poslati na e-mail: [email protected]

Uz prijavu obavezno priložiti i CV.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži krug će biti kontaktirani.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00