1 Oglasa za posao za grad BJN doo

BJN doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi BJN doo

Premium oglas

Asistent u prodaji

Postavljen od BJN doo

9 dana do isteka

Kompanija BJN posluje od 2006. godine u Srbiji. Zastupnici smo internacionalnih brendova kao što su –TUDORS I DAN JOHN

Širenje mreže brendova koje zastupamo je uvek aktuelna tema u našoj kompaniji. Zapošljavamo preko 150 ljudi, tražimo motivisane i ambiciozne ljude da se priključe našem timu. Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: ASISTENT  U PRODAJI

Mesto: Beograd

Glavna zaduženja i odgovornosti:

  • Aktivna prodaja i briga o kupcima
  • Rad na kasi, POS terminalu i izdavanje fiskalnih računa
  • Prijem i izlaganje robe u skladu sa standardima brenda
  • Briga o urednosti radnje
  • Ostvarenje postavljenih ciljeva prodaj

Vaš profil:

  • Komunikativnost, ljubaznost i dobre veštine prezentacije
  • Timski moral
  • Orijentisanost ka kupcima i postizanju rezultata
  • Visok stepen odgovornosti i pouzdanosti

Nudimo Vam:

  • Rad u profesionalnom okruženju i sa internacionalnim brendovima
  • Mesečna fiksna zaradu + plaćen prevoz + bonus   Atraktivan sistem bonusa

Obuka

  • Mogućnost napredovanja u zavisnosti od veština
  • Benefiti za zaposlene prilikom lične kupovine u svim maloprodajama kompanije

Tražimo ljude koji žele i veruju u timski uspeh, KOJI ŽELE DA DELE NAŠE VREDNOSTI.

Ukoliko mislite da ste prava osoba i želite da rastete sa nama, pošaljite nam Vašu biografiju!

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00