2 Oglasa za posao za grad CSI STAMBENO DOO

CSI STAMBENO DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi CSI STAMBENO DOO

Administrativni radnik lokacija rada Belville

Postavljen od CSI STAMBENO DOO

22 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebno je znanje rada u Word-u i Excel-u, osnovno znanje pretraživanja interneta, poznavanje engleskog jezika, spremnost za učenje novog programa. Prednost iskustvo u radu sa ljudima.

Opis posla:

Radno mesto podrazumeva komunikaciju sa strankama usmenim i pismenim

putem,  zavođenje dokumentacije, popunjavanje virmana, odlaske u banku po potrebi, kao i povremeni obilazak objekata za koje je firma nadležna.

Zaposlenje tri meseca na ugovoru o delu, nakon toga stalni radni odnos. Lokacija posla Belville

Pročitaj više
Finansijski referent

Više gradova

po dogovoru

CSI STAMBENO DOO Beograd

- neophodno je poznavanje rada na unosu ulaznih i izlaznih faktura, fakturisanjem, online plaćanjem, rasknjižavanjem izvoda

Uslov

- vredna i organizovana osoba, spremna na prilagodjavanje kolektivu i učenje novih veština

Mesto rada Beograd, 3 meseca Ugovor o delu, posle za stalno.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00