2 Oglasa za posao za grad Dom Sunce Izvor doo

Dom Sunce Izvor doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Dom Sunce Izvor doo

Istaknuti oglas

Negovatelj/ice

Postavljen od Dom Sunce Izvor doo

5 dana do isteka

po dogovoru

OGLAS ZA POSAO: NEGOVATELJ/NEGOVATELJICA U DOMU "SUNCE"

Dom za smeštaj starih i odraslih "Sunce" u Beogradu (Železnik) traži negovatelja/negovateljicu.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

  • Zlata: 063-213-604

31 dan do isteka

POSLOVI: DOKTOR OPŠTE PRAKSE U DOMU ZA SMEŠTAJ STARIH I ODRASLIH "SUNCE"

Dom za smeštaj starih i odraslih "Sunce" u Beogradu (Železnik) traži doktora opšte prakse.

Opis posla:

  • Pružanje medicinske nege i podrške korisnicima doma
  • Obavljanje redovnih lekarskih pregleda
  • Propisivanje terapije i lečenje u skladu sa potrebama korisnika
  • Vođenje medicinske dokumentacije

Uslovi:

  • Diploma doktora medicine sa položenim stručnim ispitom
  • Licenca za obavljanje poslova doktora opšte prakse
  • Iskustvo u radu sa starijim osobama je prednost

Ponuda:

  • Rad u stabilnom i profesionalnom okruženju
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Redovna plata i beneficije u skladu sa važećim propisima

Zainteresovani kandidati se mogu javiti Zlati na telefon: 063-213-604.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00