2 Oglasa za posao za grad EKO-PROTECT 011 BEOGRAD

EKO-PROTECT 011 BEOGRAD

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi EKO-PROTECT 011 BEOGRAD

Premium PLUS

Operativac za rad na terenu

Postavljen od EKO-PROTECT 011 BEOGRAD

23 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Eko-Protect 011 d.o.o. je kompanija osnovana 2017. godine u Beogradu, čija je osnovna delatnost pruzanje sanitarno-ekoloskih usluga u oblasti dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije kao i proizvodnja biocidnih proizvoda i distribucija. Trenutno sarađujemo sa preko 2.000 kupaca na čitavoj teritoriji Srbije.

Prateći tržište i način na koje se ono svakodnevno menja, neprestano proširujemo naš asortiman kako bismo našim stalnim partnerima partnerima kao i potencijalnim, omogućili nešto novo, kvalitetno, jedinstveno i pristupačno.

Opis:

·  Zadatak radne pozicije obuhvata obavljanje poslova profesionalne kontrole štetočina (dezinsekcije, deratizacije, fumigacije i dezinfekcije) na terenu.

Uslovi:

·  Potrebna struka ali ne i presudna: veterinarski tehničar, sanitarno-ekološki tehničar, viši sanitarni tehničar, strukovni sanitarno-ekološki inženjer, poljoprivredni tehničar, hemijski tehničar i drugo.

·  Potrebno je da ste aktivan vozač sa vozačkom dozvolom B kategorije.

Nudimo:

·  Službeno vozilo.

·  Mobilni telefon.

·  Kompletnu i odgovarajuću HTZ opremu.

·  Rad sa inovativnim, ekološkim preparatima za kontrolu štetočina.

·  Instrukcije za obavljanje DDD poslova.

·  Rad u iskusnom timu.

·  Redovnu edukaciju u oblasti kontrole štetočina na godišnjem nivou u ovlašćenim institucijama.

·  Mogućnost napredovanja.

·  Sigurnu i redovnu zaradu.

·  Prijatno okruzenje.

Pročitaj više

Premium oglas

Komercijalista

Više gradova

Opis posla:

·  Unapređenje prodaje i širenje mreže kupaca

·  Zakazivanje sastanaka sa potencijalnim klijentima

·  Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva

·  Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije

Uslovi za kandidate:

·  Najmanje SSS

·  Radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima komercijaliste

·  Vozačka dozvola B kategorije

·  Odgovornost, odlučnost, zrelost, timska orijentisanost

Nudimo:

·  Rad u prijatnom okruženju

·  Službeno vozilo i mobilni telefon

·  Sigurnu i redovnu platu

Za vise informacija poslati CV na mejl: info@eko-protect.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00