1 Oglasa za posao za grad ELEKTRO-AUTO

ELEKTRO-AUTO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ELEKTRO-AUTO

Prodavac

Postavljen od ELEKTRO-AUTO

2 dana do isteka

Vranje

35000-50000 din

Radnik u maloprodaji i veleprodaji autodelova - autoelektrike

Opis posla:

  • Rad u maloprodaji i veleprodaji autodelova specijalizovanih za autoelektriku
  • Upoznavanje kupaca sa ponuđenim proizvodima
  • Vožnja i dostava robe, ukoliko je potrebno
  • Rad na računaru (Office paket, internet pretraživači)

Uslovi:

  • Poznavanje rada u Office paketu i internet pretraživačima
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u prodaji autodelova
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost, ali nije obavezno

Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoj CV na e-mail adresu: [email protected].

Napomena: Samo kandidati čiji CV bude odabran će biti kontaktirani.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00