1 Oglasa za posao za grad ELITE ACADEMY BALKANS

ELITE ACADEMY BALKANS

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ELITE ACADEMY BALKANS

Operater u call centru

Postavljen od ELITE ACADEMY BALKANS

23 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Našem klijentu, Web finaz kompaniji lideru u svom sektoru, petnaest godina prisutnoj u Srbiji, radi daljeg širenja aktivnosti prodajnog tima potrebno više saradnika na mestu

OPERATER U CALL CENTER-U

Mesto rada: Novi Sad – 5 saradnika

 Zaječar – 5 saradnik

OPIS POSLA:

  • Komunicira sa potencijalnim klijentima telefonski i vodi evidenciju o pozivima
  • Zakazuje sastanke ili prezentacije
  • Kontaktira potencijalne klijente  i u skladu sa potrebama klijenata daje informacije
  • Vodi elektronsku evidenciju o pozivima i obavljenim razgovorima - CRM
  • Pruža sve ostale informacije na poziv klijenata ili potencijalnih klijenata
  • Učestvuje u pripremi administracije i dokumentacije za dati predmet

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • Prethodno iskustvo u telemarketingu, telefonskoj prodaji ili customer service poželjno
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Rad se obavlja na srpskom i albanskom jeziku
  • Poznavanje rada na računaru MS Office  programa
  • Odlične komunikacione sposobnosti, proaktivnost I empatičnost
  • Organizovanost
  • Odgovornost

NUDIMO:

  • Posao na neodredjeno vreme za stranu kompaniju
  • Stimulativnu bonus šemu i atraktivne kompenzacione pakete
  • Konstantno ulaganje u zaposlene kroz edukacije i usavršavanja
  • Edukacije ličnog razvoja I napretka
  • Rad u dinamičnom okruženju sa najnovijim alatima u telemarketingu
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste orijentisani na rezultate, spremni za usavršavanje i timski rad, otvoreni za nova radna iskustva i ideje, pošaljite Vaš CV na adresu cv@elite-academy.rs

Samo kandidati koji odgovaraju svojim karakteristikama će biti kontaktirani I pozvani na nastavak procedure regrutacije.

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije I selekcije za datu poziciju. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00