3 Oglasa za posao za grad ELITE ACADEMY BALKANS

ELITE ACADEMY BALKANS

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi ELITE ACADEMY BALKANS

Vozač za transfere do aerodroma

Postavljen od ELITE ACADEMY BALKANS

20 dana do isteka

Više gradova

35000-50000 din

Za prevoz putnika od parkinga na Novom Beogradu - Ledine do aerodroma, potreban saradnik:

VOZAČ  - transfer do aerodroma

Mesto rada: Beograd-Ledine

Zadaci:

- Prijem stranaka i evidencija

- Prijem vozila na parking

- Transfer stranaka sa parkinga na aerodrom Nikola Tesla

- Doček stranaka na aerodoromu i transfer do parkinga

- Predaja vozila strankama

- Naplata usluga

Veštine, obrazovanje i iskustvo:

- Najmanje srednješkolsko obrazovanje, bez obzira na usmerenje

- Iskustvo nije potrebno

- Komunikativnost, proaktivnost, ljubaznost iznad svega

- Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paket)

- Dobro poznavanje engleskog jezika, svaki drugi dodatni jezik će svakako biti prednost

- Dobro organizovana, energična i proaktivna osoba

- Analitičan i odgovoran pristup prema radu, savesnost, preciznost

Kontaktiraćemo sve kandidate, koji zadovoljavaju neke od traženih uslova.

Pročitaj više
Operater u call centru

32 dana do isteka

50000-80000 din

 Našem klijentu, eminentnoj švajcarskoj kompaniji lideru u

svom sektoru, petnaest godina prisutnoj u Srbiji, radi daljeg širenja

aktivnosti prodajnog tima potrebno više saradnika na mestu

OPERATER U CALL CENTER-U

Mesto rada: Novi Sad – 5 saradnika

Niš –5 saradnika

Zaječar – 1 saradnik

OPIS POSLA:

  • Komunicira sa potencijalnim klijentima telefonski i vodi evidenciju o pozivima
  • Zakazuje sastanke ili  prezentacije
  • Kontaktira potencijalne klijente  i u skladu sa potrebama klijenata daje informacije
  • Vodi elektronsku evidenciju o  pozivima i obavljenim razgovorima - CRM
  • Pruža sve ostale informacije na  poziv klijenata ili potencijalnih klijenata
  • Učestvuje u pripremi  administracije i dokumentacije za dati predmet

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • Prethodno iskustvo u telemarketingu,  telefonskoj prodaji ili customer service poželjno
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Odlično znanje  nemačkog , švajcarskog nemačkog Ili  francuskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru MS Office  programa
  • Odlične komunikacione sposobnosti, proaktivnost I empatičnost
  • Organizovanost
  • Odgovornost
  • Proaktivnost

NUDIMO:

  • Posao na neodredjeno vreme za stranu kompaniju
  • Stimulativnu bonus šemu i atraktivne kompenzacione pakete
  • Konstantno ulaganje u zaposlene  kroz edukacije i usavršavanja
  • Edukacije ličnog razvoja i napretka
  • Rad u dinamičnom okruženju sa najnovijim alatima u telemarketingu
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste orijentisani na rezultate, spremni za usavršavanje i timski rad, otvoreni za

nova radna iskustva i ideje, pošaljite Vaš CV na adresu cv@elite-academy.rs

Samo kandidati koji odgovaraju svojim karakteristikama će biti kontaktirani I pozvani na nastavak

procedure regrutacije.

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije I

selekcije za datu poziciju. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i

neće biti dostupni trećim licima.

Pročitaj više
Administrator u call centru

Zaječar

aktivnosti prodajnog tima potrebno više saradnika za poziciju :

ADMINISTRATOR U CALL CENTER-U

Mesto rada:  Zaječar–4 saradnika

OPIS POSLA:

  • Prikuplja i vodi evidenciju dokumentacije klijenata
  • Proverava ispravnost  dokumentacije
  • Ukazuje operaterima na nedostacima u prikupljenoj dokumentaciji
  • Arhivira dokumentaciju i prosledjuje odgovornim službama
  • Prati elektronsku evidenciju o pozivima i obavljenim razgovorima - CRM
  • Pruža sve ostale informacije na poziv klijenata ili potencijalnih klijenata
  • Učestvuje u pripremi administracije i dokumentacije za dati predmet

  • Prethodno iskustvo u administraciji  poželjno
  • Srednja, viša ili visoka  stručna sprema
  • Poželjno odlično znanje nemačkog , švajcarskog nemačkog Ili  francuskog jezika
  • Odlično poznavanje i rad na računaru MS Office programu

NUDIMO:

  • Konstantno ulaganje u zaposlene kroz edukacije i usavršavanja
  • Edukacije ličnog razvoja I  napretka
  • Rad u dinamičnom okruženju

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00