1 Oglasa za posao za grad Family System Group DOO

Family System Group DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Family System Group DOO

Call operater sa poznavanjem ijekavskog dijalekta

Postavljen od Family System Group DOO

27 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Zbog proširenja obima posla, potrebni Call opetareri sa znanjem ijekavice sa govornog područja Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Opis posla:

- Komunikacija sa klijentima iz oblasti klimatizacije i grejanja.

U radnoj atmosferi od ponedeljka do petka od 08:15 do 15:45h posao operatera jeste, da se čuje sa klijentima i da dogovara termine koje će naši majstori na terenu izvršiti.

Uz 45 minuta pauza radno vreme prođe lagano i posao nije naporan. Tražimo operatere koji će ovaj posao shvatiti ozbiljno i uz bonuse ostvariti platu od 100-150 000 dinara kao što naši operateri ostvaruju.

Znanje i veštine:

- Znanje ijekavskog dijalekta,

- Osnovno poznavanje rada na računaru (kucanje i internet).

Nudimo:

- Mogućnost stalnog radnog odnosa

- Početna plata 55.000 dinara+ prevoz

- Mesečni bonusi za ostvarene rezultate

- Radno vreme od ponedeljka do petka od 08:15h do 15:45h

Napomena

Slobodno dođite na razgovor i upoznajte se sa nama kako biste videli da je ovo sve ostvarljivo.

Sve informacije na telefon 0603223319 od 09-15h radnim danima.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00