2 Oglasa za posao za grad FRIGOMAX SERVICE

FRIGOMAX SERVICE

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi FRIGOMAX SERVICE

Premium PLUS

Administrativni radnik/ radnica

Postavljen od FRIGOMAX SERVICE

17 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Administrativni radnik/ radnica

Obezbeđujemo vam pozitivnu atmosferu i otvorenu komunikaciju, mogućnost usavršavanja i napredovanja, kao i obezbeđen topli obrok svakog dana. Mesto obavljanja posla je u Šimanovcima.

Opis posla:

  • Prijem i prosleđivanje telefonskih poziva i elektronske pošte
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (npr. aparata za kopiranje)
  • Dočekivanje i usluživanje klijenata, poslovnih partnera i zaposlenih
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
  • Obrada i ažuriranje dokumentacije
  • Fakturisanje
  • Obavljanje poslova knjiženja prispele dokumentacije u zakonskim rokovima
  • Vršenje prijema i slanje roba putem kurirskih službi i evidentiranje prijema i isporuka
  • Obavljanje operativnih poslova oko kadrovske evidencije

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno IV stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Prednost za kandidate sa iskustvom u obavljanju administrativnih poslova
  • Vozačka dozvola “B” kategorije i iskustvo u vožnji
  • Prijatan u komunikaciji sa klijentima
  • Sposoban za lako stupanje i ostvarivanje kontakata sa klijentima
  • Sistematičan u radu i timski orijentisan
  • Poželjno znanje engleskog jezika

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Serviser

po dogovoru

Oglas za posao: Serviser

OMOGUĆAVAMO VAM:

  • Organizovana obuka
  • Pozitivnu atmosferu i otvorenu komunikaciju
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Obezbeđen topli obrok

OPIS POSLA:

  • Servisiranje rashladnih uređaja
  • Postavljanje cevnih i elektro instalacija i opreme za rashladu
  • Rad na terenu

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • Poželjno III ili IV stepen stručne spreme usmerenja – električar i/ili frigotehničar
  • Prednost za kandidate sa iskustvom u radu sa rashladnim sistemima
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Poželjno poznavanje rada na računaru i engleskog jezika
  • Odgovoran, pouzdan, spreman da radi u timu

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00