1 Oglasa za posao za grad GD TAMNAVA TRANS DOO

GD TAMNAVA TRANS DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi GD TAMNAVA TRANS DOO

Premium oglas

Knjigovođa

Postavljen od GD TAMNAVA TRANS DOO

19 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

GD Tamnava trans je firma osnovana 26.02.2002. u Beogradu i bavi se prevozom putnika u gradskom saobraćaju.

Opis posla:

  • Knjiženje ulaznih i izlaznih računa i izvoda
  • Obračun i knjiženje zarada i bolovanja
  • Usklađivanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Evidencija osnovnih sredstava, zaliha robe i usklađuje sa finansijskim knjigovodstvom
  • Saradnja sa bankama, poreskom upravom i nadležnim institucijama (agencija za privredne registre i druga ministarstva)
  • Izrada završnog računa u skladu sa Zakon o računovodstvu za mala i srednja pravna lica
  • Ostali knjigovodstveni poslovi u skladu sa poslovanjem firme

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno poznavanje rada u MPP (Mali poslovni programi)
  • Poželjno VS ili VSS ekonomskog smera
  • Neophodno je najmanje pet godina iskustva u knjigovodstvu
  • Poželjno poznavanje knjigovodstva u građevini
  • Aktivan rad na računaru (MS Office, Windows, Internet)
  • Poželjno poznavanje programa Privredni savetnik (PSIT)
  • Poželjno znanje engleskog jezika

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00