1 Oglasa za posao za grad Green Watt Innovations doo

Green Watt Innovations doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Green Watt Innovations doo

Izdvojeni oglas

Magacioner

Postavljen od Green Watt Innovations doo

3 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Privredno društvo Green Watt Innovations d.o.o. Beograd-Palilula koje se bavi projektovanjem, uvozom opreme, izradom i puštanjem u rad FN sistema za pravna i fizička lica, zbog povećanja obima posla, traži magacionera.

Opis posla:

-Rad na poslovima prijema i skladištenja robe (solarni paneli, invertori, ormani i ostala oprema);

-Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu;

-Održavanje higijene magacinskog prostora;

-Popisivanje robe;

-Korišćenje viljuškara za manipulaciju robe po potrebi;

-Različiti poslovi u magacinu i šemirnici;

-Vođenje magacinskih knjiga;

-Prevoz robe na lokacije instalacije solarnih sistema;

Uslovi:

-Sa ili bez radnog iskustva;

-Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

-Poželjno iskustvo u rukovanju sa bušilicama, brusilicama, presama i ostalim standardnim ručnim alatom;

Nudimo:

-Plata 75.000,00 dinara;

-Obezbeđena obuka pre početka rada;

-Ugovor na određeno, sa mogućnošću stalnog zaposlenja;

-Obezbeđena sredstva i oprema za rad i ličnu zaštitu na radu u skladu sa propisima o Bezbednosti i zdravlju na radu;

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00