1 Oglasa za posao za grad Gross Vision DSV doo

Gross Vision DSV doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Gross Vision DSV doo

Točioc na benzinskoj pumpi

Postavljen od Gross Vision DSV doo

20 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Preduzeću Gross Vision DSV doo,  potrebno je više osoba za radna mesta: točilac goriva i kasir u maloprodaji, na benzinskoj pumpi u Beogradu (Kaluđerica).

Ukoliko ste odgovorna i vredna osoba koja želi stabilan posao, prijavu od prvog dana, mogućnost zaposlenja na neodređeno I isplatu plate uvek istog dana u mesecu, onda je ovo posao za tebe!

Uslovi:

· Minimum završena osnovna škola.

· Za kasire osnovno poznavanje rada na računaru - pošto se vrši naplata za kasom, a obuka je obezbeđena.

· Komunikativnost, motivisanost, orijentisanost na kupca - bitno je ljubazno nuđenje i adekvatno obaveštavanje kupaca o aktuelnim akcijama.

· Posvećenost, odgovornost i preciznost u radu.

· Spremnost za rad u timu.

Glavna zaduženja:

· Pružanje usluge točenja goriva.

· Rad na kasi, naplata.

· Aktivna prodaja i nuđenje, jer se na osnovu nuđenja ostvaruju bonusi na zaradi.

· Obavljanje dopunske usluge kupcima - pranje stakala, kontrola pritiska vazduha u pneumaticima, kontrola ulja u motoru i dolivanje.

· Učestvovanje u prijemu goriva i ostale robe namenjene prodaji na benzinskoj stanici.

Nudimo:

· Stimulativno radno okruženje i adekvatan sistem nagrađivanja.

· Prijava od prvog dana, mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.

· Redovna isplata zarade + bonus.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, konkurišite slanjem Vašeg CV-ja ili samo poruke o zainteresovanosti za posao,  na mail spetkovic888@gmail.com

Molim Vas da u prijavi obavezno naznačite svoje mesto prebivališta. Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00