1 Oglasa za posao za grad Infrastruktura VIS

Infrastruktura VIS

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Infrastruktura VIS

Šef gradilišta

Postavljen od Infrastruktura VIS

6 dana do isteka

Više gradova

Potreban građevinski tehničar ili inženjer sa višom školom / fakultetom za poslove šefa gradilišta.

Mesto rada: Beograd

Opis posla: Planiranje, koordinacija i nadzor poslova na gradilištu; rukovođenje i evidencija učinka radnika, koordinacija i kontrola podizvođača, kontrola kvaliteta izvođenja radova, vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik i građevinska knjiga) i sl.

Uslovi: SSS ili VSS; vozačka dozvola ''B'' kategorije; organizacione veštine.. Poželjno je iskustvo u izvođenju radova u oblasti podzemne infrastrukture.

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati elektronskim putem.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00