2 Oglasa za posao za grad Intersistem doo

Intersistem doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Intersistem doo

Istaknuti oglas

Prodavac

Postavljen od Intersistem doo

29 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

 PRODAVAC

Beograd

Firma: Intersistem

Maloprodaja se nalazi u ulici Kneza Mihaila

Osnovno zaduženje prodavca u našim maloprodajnim objektima je pružanje kvalitetne i profesionalne usluge kroz:

· Uspešno uspostavljanje komunikacije

· Profesionalnu prezentaciju proizvoda u skladu sa očekivanjima kupaca

· Strpljivost u radu sa zahtevnim kupcima

Ostala zaduženja:

· Prijem, izlaganje i sortiranje robe

· Praćenje asortimana proizvoda i poručivanje dopune

· Rad na fiskalnoj kasi

· Rad od 9-22h, po smenama po 7 h dnevno + 1 slobodan dan nedeljno

· Rad vikendima

Profil kandidata:

· Motivisanost za saradnju sa različitim profilima ljudi

· Razvijene veštine komunikacije

· Savestan i odgovoran pristup radu

· Samoinicijativnost i usmerenost na rezultat prodaje

· Dobar sluh i vid

· Spretnost, pažljivost i ljubaznost

· Ekspeditivnost i posvećenost poslu

Potrebne kvalifikacije:

· Srednja stručna sprema

· Poželjno  radno iskustvo

· Dobro poznavanje rada na računaru

· Obavezno dobro poznavanje engleskog jezika, a poželjno još jednog (ruski, nemački, turski)

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju biografiju sa fotografijom elektronskim putem na posao.intersistem@gmail.com sa naznakom “oglas za posao prodavca”.

Napomena: samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Knjigovodstveni radnik

 KNJIGOVODSTVENI RADNIK

Osnovna zaduženja zaposlenog:

· Pošta- prijem, razvrstavanje ulazne pošte, zavođenje ulazne i izlazne pošte, priprema, slanje i evidencija odlazne pošte;

· Kancelarijski poslovi: poslovna komunikacija sa zaposlenima, telefonom, mailom, smena i pismena;

· Rad u programu za fakturisanje Biznisoft;

· Knjiženje faktura, analiza potraživanja i obaveza, usklađivanje analitičkih kartica, kontrolisanje ispravnosti primljene dokumentacije;

· Knjiženje, kontrola i sortiranje ulaznih i izlaznih računa;

· Rad na fiskalnoj kasi;

· Čuvanje poslovne tajne;

· Ostali poslovi po nalogu nadređenog.

Profil kandidata i potrebne kvalifikacije:

· Minimum srednja stručna sprema;

· Minimum 5 godina radnog iskustva;

· Pedantnost i tačnost u izvršavanju zadataka;

· Dobro poznavanje rada na računaru;

· Razvijene veštine komunikacije i timski rad;

· Savestan i odgovoran pristup radu;

· Snalažljivost, elokventnost;

· Ekspeditivnost i posvećenost poslu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju biografiju sa fotografijom elektronskim putem na posao.intersistem@gmail.com sa naznakom “oglas za posao - knjigovodstveni radnik”.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00