2 Oglasa za posao za grad IRIS SENIOR DOO

IRIS SENIOR DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi IRIS SENIOR DOO

Negovateljica ili Medicinska sestra

Postavljen od IRIS SENIOR DOO

3 dana do isteka

Potrebne negovateljice ili medicinske sestre za rad u domu.

Kontakt:

  • Telefon: 0652214036

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, prijavite se i pridružite se našem timu!

Pročitaj više
Negovatelj/ice i medicinske sestre

28 dana do isteka

Negovatelj/ice ili medicinske sestre u domu za stare "Iris Senior"

Opis posla:

  • Pružanje nege i podrške starijim osobama u domu
  • Briga o osnovnim potrebama stanara, kao što su higijena, ishrana i lekovi
  • Praćenje zdravstvenog stanja stanara i reagovanje u slučaju potrebe
  • Saradnja sa timom stručnjaka i drugim zaposlenima u domu

Uslovi:

  • Diplomirana medicinska sestra ili završena škola za negovateljice
  • Empatija i briga za dobrobit starijih osoba
  • Spremnost za rad u smenama i vikendima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja u stabilnom i profesionalnom okruženju
  • Redovna plata i beneficije
  • Rad u timu posvećenom brizi o starijim osobama

Svi zainteresovani kandidati mogu kontaktirati putem telefona na broj: 0645042141.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00