3 Oglasa za posao za grad Klas Plus

Klas Plus

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Klas Plus

Premium PLUS

Pekar za izradu lisnatog testa

Postavljen od Klas Plus

5 dana do isteka

Kragujevac

po dogovoru

Pekar za proizvodnju lisnatog zamrznutog testa

Klas Plus u Kragujevcu traži pekara za proizvodnju lisnatog zamrznutog testa. Radno vreme je samo u dnevnim smenama, a plata se određuje po dogovoru.

Za sve dodatne informacije i prijave, kontaktirajte ih na broj telefona: 0695028011.

Pomoćnik pekara za proizvodnju lisnatog zamrznutog testa

6 dana do isteka

Kragujevac

Potreban pomoćnik pekara  za proizvodnju lisnatog zamrznutog testa.

Rad samo u dnevnim smenama plata po dogovoru.

Mogućnost pristojne zarade i napredovanja.

Za sve dodatne informacije i prijave, možete nas kontaktirati na broj telefona: 0695028011 ili putem e-pošte na adresu [email protected].

Radnik/Radnica za pakovanje lisnatog testa

23 dana do isteka

Kragujevac

Klas Plus traži radnika/radnicu za pakovanje lisnatog testa.

Mesto rada:

  • Kragujevac

Opis posla:

  • Pakovanje lisnatog testa
  • Mogućnost obuke za proizvodnju i napredovanje

Radno vreme:

  • Rad u prvoj i drugoj smeni

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju i želite da radite u dinamičnom okruženju sa mogućnošću napredovanja, prijavite se i postanite deo našeg tima!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00