3 Oglasa za posao za grad Magenta omladinska zadruga

Magenta omladinska zadruga

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Magenta omladinska zadruga

Premium PLUS

Vozač

Postavljen od Magenta omladinska zadruga

22 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potrebna nam je osoba na poziciji vozača, na duži vremenski period.  Razvoz se vrši na teritoriji Beograda. Firma se bavi prodajom auto delova.

Opis posla:

-  Utovar, istovar i isporuka robe

-  Kontrola robe i prateće dokumentacije

-  Obavljanje ostalih pomoćnih poslova

Uslovi:

-   III ili IV stepen stručne spreme

-   Vozačka dozvola B kategorije

-   Poznavanje grada Beograda

Radno vreme: ponedeljak - petak od 09.00 - 17.00h, svaka druga subota je radna.

Lokacija: Zemun

Neto početna plata: 50.000,00 dinara. Plata je redovna, na mesečnom nivou.

Probni rad je u vidu Ugovora o privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge.

Informacije i prijave putem telefona 065/3110695, 011/3118419 i 011/3110695

magenta@orion.rs i magenta@eunet.rs

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Hostesa/supervizor

7 dana do isteka

Nova Varoš

Potrebne su nam hostese i supervizor za događaj, memorijalni turnir u šahu, koji će se održati 21.05.2022. u hotelu Panorama na Zlataru u periodu od 09.00 - 15.00h

Hostesama bi zaduženje bilo da razdele zahvalnice i poklončiće svim učesnicima turnira, a supervizoru  njihov transport.

Potrebno je da hostese obezbede svoju ,,uniformu’’, i da ta uniforma bude pristojna:
bele košulje i crne pantalone (može i tamne ili crne teksas farmerke, nikako iscepane) i crne cipele (ne patike).

Dnevnica za hostese su 25e u dinarskoj protivvrednosti, a supervizor dobija 35e (ukalkulisati
transportne troškove u ovu cenu).

Poželjno je da hostese i supervizor budu iz okoline Zlatara i Nove Varoši.

Sve informacije možete dobiti putem telefona 0113110695, 0113118419 i 0653110695

ili putem mail-a magenta@orion.rs ili magenta@eunet.rs

Pročitaj više
Telefonski operater

15 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Za potrebe našeg klijenta zapošljavamo osobe preko Ugovora o privremenim i povremenim poslovima na duži i kraći vremenski period, koje će raditi na poziciji telefonski operater koji podrazumeva pozivanje klijenata radi davanja informacija I instrukcija o promeni bankarske aplikacije.

Cena sata – 240din/h + bonusi

Radno vreme – ponedeljak-petak od 11h do 19h

Zaposleni imaju priliku za rad I razvoj u stabilnom radnom okruženju, uz besplatno voće I slatkiše.

Informacije i prijave putem telefona:

065/3110695, 011/3118419 i 011/3110695

Biografije možete poslati na magenta@eunet.rs i magenta@orion.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00