8 Oglasa za posao za grad Magenta omladinska zadruga

Magenta omladinska zadruga

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Magenta omladinska zadruga

Premium PLUS

Unos podataka u tabele

Postavljen od Magenta omladinska zadruga

30 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Potrebne su nam osobe za unos podataka u tabele.

Angažovanje je na dva meseca, od 01.11. - 31.12.2021.

Radno vreme: 8.00 - 16.00, radnim danima.

Plata: 40.000,00 dinara

Prevoz je obezbeđen.

Informacije i prijave putem telefona 0113110695, 0113118419, 0653110695

magenta@orion.rs

Pročitaj više

Istaknuti oglas

Promocija elektronske opreme

17 dana do isteka

Potrebne su nam osobe za promociju elektronske opreme u tržnim centrima.

Radno vreme: 5-6 dana nedeljno, radnim danima i vikendom, po smenama: Mogućnost rada i 3-4 dana nedeljno.

I smena - 10.00 - 16.00

II smena od 16.00 - 22.00

Neto dnevnica: 1675,00

Isplata je na mesečnom nivou.

Lokacije: Novi Beograd i Čukarica

Info na: 0113110695, 0113118419

Magacioner

24 dana do isteka

Potrebne su nam osobe za rad u magacinu. Firma se bavi distribucijom ulja, maziva i delova za teretni program.

Opis posla:

- Projem robe u magacinu

- izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije

- utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema

- pakovanje robe

Lokacija: Zemun

Plata: 250,00 dinara neto sat

Radno vreme: ponedeljak - petak od 08.00 - 16.00h

Informacije putem telefona 0113110695, 0113118419 i 0653110695

Biografije možete poslati na magenta@orion.rs

Pročitaj više
Knjigovodstveni poslovi

2 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Potrebna nam je osoba na radnom mestu pomoćnika knjigovođe.

Opis posla:

Knjiženje izlaznih i ulaznih faktura, izvoda itd... (jednostavnih operacija).

Neophodno je iskustvo na tim poslovima bar godinu dana.

Plata: 50.000,00 - 55.000,00 dinara

Info na 0113110695 0113118419

Pročitaj više
Prodavac/ica parfema

11 dana do isteka

Zemun

Potrebna nam je osoba za prodaju parfema i aksesoara na duži vremenski period.

Rad je u tržnom centru u Zemunu - bivša robna kuća.

Plata: 36.000,00

Radno vreme: 09.00 - 21.00h, po smenama od 6 sati, nedelja je slobodna.

Prijave putem telefona 0113110695 i 0113118419

kao i putem email-a magenta@orion.rs

Pročitaj više
Prikupljanje i pakovanje robe

15 dana do isteka

Potrebne su nam osobe u odeljenju logistike, prikupljanje i pakovanje robe za isporuku.

Satnica 230din/sat.

Radno vreme: smenski rad, 8h dnevno,  6-14h i 13-21h

Angažovanje na duži vremenski period.

Broj izvršilaca: 10

Lokacija: Beograd - Bubanj potok

Informacije putem telefona 0113110695 i 0113118419

Pročitaj više
Rad u call centru

16 dana do isteka

Potrebni su nam telefonski operateri za naplatu potraživanja.

Radno vreme Kontakt centra je radnim danima (ponedeljak-petak) od 11h do 19h.

Cena sata je 210din/h + bonusi.

Zaposleni svojim radom I kvalitetom obavljanja radnih aktivnosti imaju
mogućnost ostvarivanja bonusa I nagrada na mesečnom nivou a u kasnijem periodu
I benefite za radno angažovanje. Zaposleni kroz bonuse ostvaruju dodatnu zaradu
koja značajno uvećava sveukupno mesečno primanje.

Lokacija: Beograd

Info na: 011/3110695 i 011/3118419

Pročitaj više
Serviranje i izlaganje hrane

39 dana do isteka

Potrebne su nam osobe na odeljenju hrane - kuhinje, na duži vremenski period.

Zaduženja bi bila serviranje i izlaganje hrane, rad na hladnoj kuhinji (salate i kolači), dopuna vitrina, unos podataka.

Satnica 230din - neto

Radno vreme: smenski rad, 8 sati dnevno, angažovanje na duži vremenski period.

Plata je redovna, na mesečnom nivou.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00