3 Oglasa za posao za grad MAGNAT DOO

MAGNAT DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi MAGNAT DOO

Premium PLUS

Magacioner

Postavljen od MAGNAT DOO

3 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Magacioner

Firma MAGNAT d.o.o. za trgovinu na veliko mašinama, alatima i tehničkom robom, zbog povećanja obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto: Magacioner

Lokacija: Beograd-Umka

Zadaci radnog mesta:

  • Rad na prijemu i izdavanju robe
  • Odvajanje, sortiranje, priprema i pakovanje robe za isporuku
  • Održavanje magacinskog prostora - održavanje urednosti robe u magacinu kao i samog magacina

Potrebno:

  • Pedantnost, organizacione sposobnosti i poštovanje rokova
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo minimum 1 godina u magacinu ili u radu sa tehničkom robom
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Obezbeđena neophodna oprema za siguran i komforan rad
  • Mogućnost napredovanja u okviru sektora i u drugim sektorima shodno sposobnostima
  • Mogućnost usavršavanja veština kroz obuke

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, odgovorni ste i zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad, stimulativnu zaradu, prijatne uslove rada, stručnu obuku kao i mogućnosti da iskažete i razvijate svoje profesionalne sposobnosti.

Za više informacija i način prijave, posetite našu stranicu na sajtu klikdoposla.

Pročitaj više

Premium oglas

Poslovni administrator u prodaji

po dogovoru

Oglas za posao: Poslovni administrator u prodaji

Firma MAGNAT d.o.o. za trgovinu na veliko mašinama, alatima i tehničkom robom, zbog povećanja obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto: Poslovni administrator u prodaji

  • Obezbeđivanje internet kancelarijske koordinacije i reda
  • Upravljanje telefonskim pozivima i tokovima dokumenata
  • Priprema dostavnica i faktura
  • Podrška računovodstvu (opšta)
  • Prijem i praćenje dolazne/odlazne robe

Potrebno:

  • Obavezno znanje engleskog jezika, poznavanje turskog jezika plus
  • Radno iskustvo minimum 2 godine na poslovima administracije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Razvijene pismene i verbalne komunikacione veštine
  • Visoke veštine arhiviranja, izveštavanja i praćenja

Nudimo:

Pročitaj više

Izdvojeni oglas

Komercijalista

po dogovoru

Oglas za posao: Komercijalista

Firma MAGNAT d.o.o. Umka za trgovinu na veliko alatima, mašinama i tehničkom robom raspisuje konkurs za radno mesto Komercijalista (oblast zavarivanja)

Uslovi:

  • Obrazovanje minimum SSS
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti zavarivanja minimum 3 godine
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poznavanje engleskog jezika, poznavanje turskog jezika plus

Opis posla:

  • Održavanje i unapređenje poslovanja sa postojećim kupcima
  • Sastavljanje ponuda, prodaja proizvoda iz našeg asortimana
  • Istraživanje tržišta kupaca
  • Sprovođenje prodajne politike i odnosa sa kupcima na zadatom području
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Praćenje realizacije prodaje po zadatim planovima i kontrola naplate potraživanja
  • Kontrola i sporuke i rešavanje eventualnih problema
  • Redovno izveštavanje u zadatoj formi o postignutim rezultatima prodaje
  • Terenska komercijala po gradovima Srbije i regiona (Balkan)
  • Rad u skladu sa postavljenim prodajnim ciljevima

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog radnog odnosa
  • Da budete deo profesionalnog tima
  • Da stičete nova znanja i razvijate sopstvene sposobnosti
  • Redovnu zaradu i stimulativan paket beneficija

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00