1 Oglasa za posao za grad NBG CREATOR

NBG CREATOR

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi NBG CREATOR

Istaknuti oglas

Programer mobilnih aplikacija

Postavljen od NBG CREATOR

2 dana do isteka

Više gradova

Tražimo pasioniranog, dobro organizovanog programera za mobilne aplikacije koji bi se priključio timu.

Nudimo posao u prijatnom okruženju i odličnoj atmosferi i mogućnošću napredovana.

Potrebne kvalifikacije i profil kandidata:

  • minimum 1 godina iskustva u razvoju mobilnih aplikacija
  • odlično poznavanje načina izrade hibridnih aplikacija ( arhitektura i struktuiranje,   optimizacija)
  • poznvanje rada web servisa ( REST - JSON)
  • dobre projektne sposobnosti
  • logičko-analitičko razmišljanje i želja  za stalnim usavršavanjem
  • sposobnost praćenja rokova i efikasnog  organizovanja vremena
  • sposobnost timskog rada
  • sposobnost za rad u dinamičnom okruženju i pod pritiskom

Glavna zaduženja:

  • Rad na razvoju aplikativnog dela (frontend) mobilnih aplikacija različitih nivoa kompleksnosti
  • Povezivanje različitih servisa (google maps, notification, SMS servis, procesorske kuće za naplatu karticama, cms ...)
  • kontrola funkcionalnosti

 Nudimo:

  • odlične uslove rada
  • fiksnu platu, uz mogućnost povećanja u zavisnosti od učinka
  • aktivno radno okruženje u timu mladih ljudi
  • rad od kuće

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00