3 Oglasa za posao za grad Omladinska zadruga Dob

Omladinska zadruga Dob

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinska zadruga Dob

Chat Support Specialist za poljski jezik

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

32 dana do isteka

Beograd

80000-120000 din

Kompaniji koja poseduje jednu od vodećih svetskih platformi za online kupovinu potreban je Chat Support Specialist na poljskom jeziku.

Opis posla: Komunikacija putem chata na poljskom jeziku.

Važno je da kandidati poseduju veštine pisane komunikacije. Prethodno iskustvo u podršci klijentima nije neophodno, ali je svakako prednost. Takođe, neophodno je poznavanje engleskog jezika na srednjem nivou.

Lokacija: Centar Beograda

Cena rada: 105.000 RSD neto na mesečnom nivou

Pročitaj više
Pomoćni radnik u apoteci

Stara Pazova

Potrebni su pomoćni radnici u apoteci.

Opis posla:

  • Higijena prodajnog i magacinskog prostora u delu apoteke
  • Rad na prijemu robe (nelek, medicinska kozmetika)
  • Izlaganje proizvoda u objektu po određenom rasporedu
  • Provera roka trajanja proizvoda iz asortimana

Radno vreme: 5 dana u nedelji, 5h dnevno

Lokacija: Stara Pazova

Cena rada: 450 din neto po satu

Pročitaj više
Agent prodaje u Call centru

Beograd

preko 120000 din

Potrebni su agenti za rad u Call centru.

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Predstavljanje naših usluga i dogovaranje saradnje
  • Vođenje evidencije u CRM-u
  • Razvijanje novih veština i tehnika prodaje kroz obuke sa našim kolegama

Ovaj posao je za Vas, ukoliko ste:

  • Komunikativni i dobro pregovarate
  • Imate iskustva u prodaji, ali nije neophodno
  • Poznajete osnovan rad na računaru
  • Spremni ste na timski ali i samostalan rad
  • Organizovani ste i orijentisani ka postizanju odličnih rezultata

Šta nudimo:

  • Fiksnu neto zaradu od 70.000 – 120.000 RSD uz mogućnost bonusa
  • Plaćenu obuku za koju nije potrebno prethodno znanje nakon koje kreće fiksna plata + bonusi
  • Fiksno radno vreme od ponedeljka do petka od 08:00 do 16:00 sa slobodnim vikendom
  • Bonus dobrodošlice nakon 3 meseca od 15.000 RSD
  • Obezbeđen ručak od strane firme
  • Konstantnu mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Stručnu obuku i podršku kroz rad
  • Dinamično i radno okruženje

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00