5 Oglasa za posao za grad Omladinska zadruga Dob

Omladinska zadruga Dob

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinska zadruga Dob

Istaknuti oglas

Trgovinski aranžer

Postavljen od Omladinska zadruga Dob

16 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

TRGOVINSKI ARANŽER

Potrebni radnici omladinci za posao izlaganja proizvoda u većim maloprodajnim objektima u Beogradu.

Opis posla:

- izlaganje proizvoda na rafove

- praćenje rokova važenja robe

- slanje izveštaja

- radno vreme 8 sati dnevno

- plata 38.000,00 dinara + prevoz

- posao na duže vreme

Kontakt telefoni: 011/3220-068   I   011/3220-026

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili poslati biografiju na mail poslovi@doboz.rs

Pročitaj više
Lepljenje deklaracija u magacinu u Šimanovcima

2 dana do isteka

Šimanovci

Potrebni omladinci i radnici za lepljenje deklaracija u magacinu u Šimanovcima.

Posao od 24.9 na dve nedelje.

Prevoz organizovan sa više stajališta u Beogradu.

Neto sat 250,00  din, mesečna isplata.

Smena od 6-14 h .

Kontakt telefoni: 011/3220-068   i  011/3220-026

Pročitaj više
Magacinski poslovi u Dobanovcima

8 dana do isteka

Dobanovci

po dogovoru

MAGACIN - DOBANOVCI

Potrebni radnici/ radnice  za pomoćne magacinske poslove na teritoriji Dobanovaca ( deklarisanje, pakovanje, odvajanje robe).

Radno vreme od 8-16 h Sat neto 250,00 din za momke i za devojke 230 din., mesečna isplata

Prevoz nije organizovan,autobus 603 ide do njih.

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili zvati na 063/108-5418

Pročitaj više
Deklarisanje piva u Ugrinovcima

36 dana do isteka

po dogovoru

DEKLARISANJE PIVA - UGRINOVCI

Potrebni radnici/ radnice za deklarisanje piva u magacinu u Ugrinovcima na mesec dana rada.

Radno vreme od 8 - 16h.

Neto sat 375,00 dinara ( postoji  tražena norma).

Autobusi 603 i 711 idu do firme.

Zainteresovani mogu popuniti prijavu na sajtu www.oz-dob.co.rs ili pozvati na 063/108-54-18

Pročitaj više
Pomoćni magacinski poslovi u Dobanovcima

49 dana do isteka

Dobanovci

po dogovoru

MAGACIN IGRAČAKA - DOBANOVCI

Potrebni radnici/ radnice za pomoćne magacinske poslove na teritoriji Dobanovaca ( deklarisanje, pakovanje, odvajanje robe).

Radno vreme od 8-16 h Sat neto 235,00 din , mesečna isplata

Zainteresovani mogu da pošalju prijavu na poslovi@doboz.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00