2 Oglasa za posao za grad Omladinsko studentska zadruga Zero

Omladinsko studentska zadruga Zero

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinsko studentska zadruga Zero

Tehničar kontrole kvaliteta u proizvodnji hrane

Postavljen od Omladinsko studentska zadruga Zero

6 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

Omladinska zadruga ZERO traži TEHNIČARA KONTROLE KVALITETA U PROIZVODNJI HRANE

Mesto rada: Zemun

Rad u dve smene

Plata: 70.000 RSD (mogućnost korekcije u zavisnosti od iskustva)

Opis posla:

  • Uzorkovanje i ispitivanje fizičko-hemijskih i organoleptičkih karakteristika proizvoda (repromaterijal, poluproizvod, proizvoda u toku procesa, gotov proizvod, razvoj novog proizvoda)

Prijave slati na: [email protected]

Pročitaj više
Sobar/ica

33 dana do isteka

po dogovoru

Studentsko-omladinska zadruga Zero traži SOBARICU / SOBARA

Mesto rada: Hotel u centru Beograda
Rad u dve smene: 07-15h i 13-21h
Plata: 60.000 - 65.000 RSD

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00