3 Oglasa za posao za grad Omladinsko studentska zadruga Zero

Omladinsko studentska zadruga Zero

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Omladinsko studentska zadruga Zero

Animator trener

Postavljen od Omladinsko studentska zadruga Zero

19 dana do isteka

po dogovoru

ANIMATOR - TRENER

Cosmoplay igraonica u tržnom centru Galerija traži iskusne animatore i trenere-animatore za rad sa decom u najmodernijem prostoru svetskog kalibra koja nudi čitav spektar zanimljivih aktivnosti.

Opis posla:

kreativan rad sa decom, sportske aktivnosti, animacija dece, proslava rođendana

Profil kandidata:

-  prijatni, komunikativni, staloženi, strpljivi i odgovorni u radu sa decom

-  prijatni i vedri u komunikaciji sa roditeljima

-  difovci, sportisti, treneri

- poželjno znanje engleskog jezika

- pozitivnog pristupa radu

Uslovi:

nadprosečna zarada uz mogućnost napredovanja

 CV  poslati na mejl prijave.zero@gmail.com

Pročitaj više
RADNIK/RADNICA NA INFOPULT-U

Cosmoplay igraonica u tržnom centru Galerija traži odgovorne kandidate za rad na infopultu.

Opis posla: usluživanje posetilaca zabavnog parka, prodaja karata, svakodnevna komunikacija sa klijentima i informisanje

-  prijatni, komunikativni, vedri

-  poželjno poznavanje rada na računaru i kasi

- poželjno znanje engleskog jezika - pozitivnog pristupa radu

Uslovi: redovna isplata zarada i bonusa rad u prijatnom okruženju

CV poslati na mejl prijave.zero@gmail.com

Pročitaj više
Konobari/ šankeri

po dogovoru

KONOBARI/ŠANKERI

Traže se konobari/šankeri za rad u kafiću/igraonici

Opis posla:

usluživanje posetilaca zabavnog parka, priprema i posluživanje pića, vođenje računa o higijeni šanka

-  poželjno iskustvo

- prijatni, komunikativni, vedri

Uslovi:

  • redovna isplata zarada i bonusa
  • rad u prijatnom okruženju

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00