1 Oglasa za posao za grad Performance Motors doo

Performance Motors doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Performance Motors doo

Istaknuti oglas

Administrativni radnik

Postavljen od Performance Motors doo

10 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Pozicija:
Administrativni radnik - BMW Auto Servis (Altina, Zemun)

O BMW Auto Servisu:
Renomirani BMW auto servis na Altini u Zemunu traži iskusnog i posvećenog administrativnog radnika. Naša firma se ponosi profesionalnim pristupom poslovanju i motivacijom zaposlenih, pružajući mogućnosti za usavršavanje i napredovanje.

Kvalifikacije:

  • Najmanje 2 godine iskustva u sličnim poslovima
  • IV, V ili VI stepen stručne spreme
  • Aktivan vozač sa B kategorijom
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office i Internet)
  • Poznavanje robnog knjigovodstva
  • Spremnost za timski rad i sposobnost preuzimanja inicijative
  • Osnovno znanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Organizacija i sprovođenje administrativnih aktivnosti vezanih za nabavku artikala
  • Izrada dokumentacije kroz poslovni program (fakture, profakture, radni nalozi)
  • Komunikacija sa klijentima i kolegama u svrhu sprovođenja dnevnih radnih aktivnosti

Šta očekujemo od vas:

  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu
  • Sistematičnost u radu i dobru organizaciju u poslu
  • Visok stepen samoinicijative i sposobnost za timski rad
  • Spremnost za usavršavanje

Šta vam nudimo:

  • Fiksnu platu kao i bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Rad u mladom i stručnom timu
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Prijave:
Svoj CV i motivaciono pismo možete poslati na [email adresu]. Molimo vas da u naslovu mejla naznačite "Prijava za administrativnog radnika - BMW Auto Servis".

Pridružite se našem timu i budite deo BMW auto servisa koji teži izvrsnosti u poslu i pruža priliku za lični i profesionalni razvoj.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00