1 Oglasa za posao za grad Pimk doo

Pimk doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Pimk doo

Kontrolor finansija

Postavljen od Pimk doo

16 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Kontrolor finansija

Mi smo PImk doo, mlada kompanija, jedna od vodećih u železničkom saobraćaju u Srbiji, sa visokim ciljevima i ambicijama, koja je deo ogromnog holdinga koji posluje u većini zemalja Balkana i Zapadne Evrope. Tražimo mladog i motivisanog profesionalca koji će se pridružiti našem dinamičnom timu i raditi kao finansijski kontrolor koji odgovara direktno direktoru kompanije. Mesto rada je u Beogradu.

Zaduženja kontrolora finansija su:

  1. Svakodnevna komunikacija i saradnja sa eksternim knjigovodstvom.
  2. Prikupljanje i analiza računovodstvenih i operativnih dokumenata i informacija iz svih sektora kompanije, koje se šalju eksternom knjigovodstvu.
  3. Pripremanje i dostavljanje mesečnih i godišnjih finansijskih izveštaja za potrebe upravljanja za Holding kompaniju u Bugarskoj.
  4. Pripremanje ad-hoc izveštaja i analiza za potrebe upravljanja.
  5. Usklađivanje finansijskih informacija.
  6. Komunikacija sa Holding kompanijom u Bugarskoj.
  7. Kontrolisanje i odobravanje operativnih troškova, uz saradnju sa generalnim direktorom kompanije.
  8. Upravljanje i praćenje naplate potraživanja.
  9. Obavljanje ostalih svakodnevnih finansijskih i upravljačkih zadataka i aktivnosti po nalogu generalnog direktora.

Tražene veštine i kvalifikacije:

  1. Minimum dve godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama, poželjno u kompanijama sa Holding strukturom.
  2. Fakultetska diploma iz računovodstva/finansija/poslovne administracije ili slično iz akreditovanih institucija.
  3. Obavezno poznavanje poslovnog engleskog.
  4. Napredno znanje i veština u MS Excel-u.
  5. Odlične komunikacijske veštine.
  6. Can-do mentalitet.
  7. Želja za učenjem i razvijanjem na međunarodnom nivou.
  8. Vozačka dozvola B kategorije.
  9. Uverenje o nekažnjavanju iz suda i MUP-a.

Vašu prijavu možete poslati na email: [email protected]

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00