3 Oglasa za posao za grad Poslovi grada doo

Poslovi grada doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Poslovi grada doo

Premium PLUS

Rukovalac građevinskom mašinom - bagerista

Postavljen od Poslovi grada doo

22 dana do isteka

po dogovoru

Oglas za posao: Rukovalac građevinskom mašinom - bagerista

Firma: Poslovi Grada d.o.o.

Opis posla:

  • Rad na građevinskoj mašini - bageru
  • Čišćenje i održavanje zadužene mašine
  • Samostalno i timsko obavljanje poslova

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo u oblasti rukovanja građevinskim mašinama
  • Radno mesto je na teritoriji Beograda

Nudimo:

  • Početna plata: 130.000 dinara
  • Mogućnost rada u dinamičnom okruženju sa mogućnostima za profesionalni razvoj
  • Pridruživanje uspešnom timu koji se bavi održavanjem vodovodnih i kanalizacionih instalacija za JP Gradsko Stambeno

Ako ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, molimo Vas da nam pošaljete svoj CV na posao@poslovigrada.rs ili nas kontaktirate na 066/8247-639.

Pročitaj više
Pomoćnici vodoinstalatera

po dogovoru

Oglas za posao: Pomoćnici vodoinstalatera

Firma Poslovi grada d.o.o, koja se bavi održavanjem vodovodnih i kanalizacionih instalacija za JP Gradsko Stambeno na teritoriji grada Beograda, ima potrebu za pomoćnicima vodoinstalatera. Na održavanju imamo više od 15.000 stambenih zgrada i svakog dana uspešno otklanjamo kvarove u preko 100 stambenih jedinica.

Mesto rada: Beograd

Potrebni su nam pomoćnici vodoinstalatera za obavljanje sledećih poslova:

  • Pomoć monteru prilikom montaže vodovodnih i kanalizacionih instalacija
  • Pomoć prilikom razvođenju i sečenju cevnih instalacija vodovoda i kanalizacije
  • Da primenjuje i sprovodi mere zaštite na radu
  • Da obavlja i druge poslove koji odgovaraju njegovoj stručnoj spremi i znanju

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Početna plata od 70.000 dinara

Kontakt telefon: 066/8247-639

Prijave slati elektronskim putem na e-mail: posao@poslovigrada.rs

Očekujemo Vas u našem timu!

Pročitaj više
Vodoinstalateri

Beograd

preko 120000 din

Oglas za posao u firmi Poslovi grada d.o.o.

Firma Poslovi grada d.o.o. se bavi održavanjem vodovodnih i kanalizacionih instalacija za JP Gradsko Stambeno na teritoriji grada Beograda. Imaju više od 15.000 stambenih zgrada i svakodnevno otklanjaju kvarove u preko 100 stambenih jedinica.

Potrebni su: VODOINSTALATERI SA ISKUSTVOM za održavanje zajedničkih instalacija (u zajedničkim prostorijama i stanovima).

Radovi koji se obavljaju uključuju:

  • Zamenu vodovodnih vertikala
  • Zamenu kišnih i fekalnih vertikala
  • Zamenu ventila u zajedničkim prostorijama
  • Ugradnju umanjivača pritiska
  • Odgušenja kuhinjskih i kupatilskih vertikala elektro mašinom Rotenberger R 600 i R 650.

Radno vreme: 08-17h od ponedeljka do subote, nedelja neradan dan.

Plate variraju u zavisnosti od broja radnih dana u mesecu, broja izvršenih radnih naloga i vrednosti izvršenih radnih naloga. Plate su sledeće:

  • 115.000 dinara
  • 130.000 dinara
  • 160.000 dinara
  • 195.000 dinara
  • 230.000 dinara
  • 270.000 dinara

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00