1 Oglasa za posao za grad Predškolska ustanova Step by Step

Predškolska ustanova Step by Step

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Predškolska ustanova Step by Step

Premium PLUS

Vaspitač/Medicinska sestra - vaspitač

Postavljen od Predškolska ustanova Step by Step

8 dana do isteka

ABC Step by Step je privatna predškolska ustanova za decu uzrasta od 1 do 7 godina, čiji je program verifikovan od strane Ministarstva prosvete. Step by Step pruža deci mogućnost da nauče engleski jezik kroz specijalan program rada, svakodnevnu komunikaciju i mnogobrojne zabavne aktivnosti i igru. Više informacija možete naći na našoj internet prezentaciji www.stepbystep.rs

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Rad sa decom od 1 do 7 godina
  • Vaspitači bi bili odgovorni za planiranje i realizaciju individualnih i grupnih aktivnosti
  • Poželjno je osnovno poznavanje engleskog jezika

Uslovi:

  • Tražimo kandidate koji su zainteresovani za rad sa decom, odgovorni, kreativni, energični i željni da se dokazuju kroz rad
  • Završen fakultet ili visoka škola za obrazovanje vaspitača, pedagoga, učitelja ili vaspitač medicinska sestra

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00