1 Oglasa za posao za grad Privatna predškolska ustanova Dečiji Ključ

Privatna predškolska ustanova Dečiji Ključ

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Privatna predškolska ustanova Dečiji Ključ

Premium oglas

Medicinska sestra vaspitač

Postavljen od Privatna predškolska ustanova Dečiji Ključ

25 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

PPU Dečiji ključ raspisuje konkurs za radnu poziciju: medicinska sestra vaspitač

Opis posla:
Ukoliko ste vredni, odgovorni, komunikativni, kreativni, volite rad sa decom i spremni za rad u kolektivu, prijavite se za radno mesto medicinske sestre vaspitača.

Uslovi:

  • Diploma medicinske sestre vaspitača ili diploma strukovnih studija za obrazovanje medicinske sestre vaspitača

Nudimo:

  • Neto plata od 60.000-80.000 dinara (u zavisnosti od stepena obrazovanja i radnog iskustva)

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00