3 Oglasa za posao za grad PU Igralište

PU Igralište

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PU Igralište

Vaspitač i Medicinska sestra vaspitač

Postavljen od PU Igralište

31 dan do isteka

Više gradova

Vaspitač i Medicinska sestra vaspitač - Predškolska Ustanova Igralište

Predškolska ustanova Igralište traži vaspitača i medicinsku sestru vaspitača za rad u našem timu.

Opis posla:

  • Rad u grupama prema normativima
  • Spremnost za usavršavanje i timski rad
  • Saradnja sa kolegama

Uslovi:

  • Stečeno obrazovanje za poziciju vaspitača/medicinske sestre vaspitača
  • Poželjno, ali nije obavezno, prethodno iskustvo

Ponuda:

  • Redovna mesečna primanja
  • Ugovor o radu
  • Mogućnosti stručnog usavršavanja

Kontakt za prijavu:

Priložite CV uz prijavu.

Napomena: Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži krug selekcije.

Ovo je sjajna prilika za stručnjake u oblasti predškolskog vaspitanja koji su posvećeni razvoju i brizi o deci. Radujemo se vašim prijavama i mogućnosti da vas ugostimo u našem timu!

Pročitaj više
Vaspitač/ vaspitačica

50000-80000 din

Predškolska ustanova Igralište traži vaspitača i medicinsku sestru vaspitača

Opis posla:

Uslovi:

Ponuda:

Pročitaj više
Kuvar/ kuvarica

Kuvar/ kuvarica za rad u predškolskoj ustanovi Igralište

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo
  • Radno vreme: puno radno vreme

Opis posla:

  • Obavlja poslove pripremanja hrane
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Prati skladištenje namirnica koje se koriste u kuhinji i njihovo pravilno korišćenje
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Zadužen za kvalitet i kvantitet namirnica.

Profil kandidata:

  • Potrebna je vredna, pedantna osoba koja je spremna da uči i da se usavršava.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja, korektan odnos zaposleni poslodavac, dobre uslove za rad.

Broj izvršilaca: 1

Plata: početna plata 65.000 dinara.

Putni troškovi plaćeni, doručak i ručak obezbeđeni. Mogućnost prelaska radnog odnosa u neodređeno. Poželjna je prijava na NSZ (Biro).

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00