1 Oglasa za posao za grad QVATTRO COMPANY

QVATTRO COMPANY

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi QVATTRO COMPANY

Radnik obezbeđenja

Postavljen od QVATTRO COMPANY

23 dana do isteka

Ukoliko tražite stalno i dugoročno zaposlenje, gde ćete imati priliku da budete deo energičnog i ambicioznog tima ljudi u dinamičnom okruženju, pridružite nam se.

Kao jedan od najbrže rastućih lanaca marketa na teritoriji grada Beograda, u potrazi smo za mladim i sposobnim radnicima za obavljanje poslova obezbeđenja u Beogradu.

Opis posla:

  • Kontrola video nadzora, alarmnih sistema, rampi i drugih uređaja u sklopu objekata
  • Komunikacija sa partnerima i klijentima
  • Prikupljanje podataka i sastavljanje izveštaja za operativne poslove
  • Osiguranje nesmetanog odvijanja svakodnevnih aktivnosti u velikim objektima

Vaš profil:

  • Pedantna i odlučna osoba
  • Visok nivo koncentracije i odgovornosti
  • Spremnost na noćni rad

Pogodnosti:

  • Redovna zarada i odlični uslovi rada
  • Prijava od prvog radnog dana
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Novčana naknada za prevoz
  • Mogućnost napredovanja

Za više informacija i prijavu pozovite: 069 801 4580

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00