3 Oglasa za posao za grad QVATTRO COMPANY DOO

QVATTRO COMPANY DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi QVATTRO COMPANY DOO

Trgovac-prodavac

Postavljen od QVATTRO COMPANY DOO

19 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Vodeći lanac maloprodaje Sunce u svom sastavu ima 54 maloprodajna objekta na području Beograda i okoline. U nameri za širenjem i osnaživanjem postojećeg tima, raspisujemo konkurs za veći broj ambicioznih i perspektivnih kandidata na poziciju:

Trgovac/Prodavac

Mesto zaposlenja: Beograd
Opštine: Čukarica, Novi Beograd, Palilula, Rakovica, Savski venac, Stari grad, Voždovac, Zemun, Zvezdara, Grocka, Borča i Surčin

Dužnosti:

  • Prijem, izlaganje i naplata robe
  • Održavanje higijene objekta
  • Kontrola postojanja i tačnosti cena na izloženim proizvodima
  • Praćenje roka upotrebe proizvoda

Zahtevi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo
  • Ljubaznost i spremnost na saradnju
  • Usmerenost na potrebe potrošača i usluživanje potrošača

Nudimo:

  • Redovnu zaradu, iznad proseka
  • Početna neto plata: 70.000,00 RSD
  • Prijave socijalnog, zdravstvenog i penzionog osiguranja od prvog radnog dana
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost početka rada - odmah
  • Rad u našem najbližem diskontu u odnosu na adresu zaposlenog

Ohrabrujemo vredne i organizovane osobe koje nemaju sva neophodna iskustva i znanja da se prijave na ovaj konkurs jer smo spremni da jednom broju kandidata omogućimo usavršavanje kroz rad.

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i želite da se prijavite za ponuđeno radno mesto, molimo Vas da pošaljete CV ili nas kontaktirate putem dole navedenog telefona i očekujete odgovor u roku od 24h.

Pročitaj više
Radnik na pakovanju proizvoda

Qvattro Company d.o.o. je firma osnovana 2001. godine. Vodeći je lanac koji u svom sastavu ima 54 maloprodajnih objekata i preko 900 zaposlenih. Rast i razvoj čine svrhu našeg poslovanja i kako bismo to obezbedili stremimo da unapredimo naše poslovanje. U potrazi smo za kandidatima koji kao i mi vrednuju posvećenost i ozbiljan pristup poslu.

Raspisujemo konkurs za poziciju: Pomoćni radnik u proizvodnji

Opis posla:

  • Rad u proizvodnji i u magacinu pekarskih proizvoda
  • Redovna proizvodnja u skladu sa dnevnim potrebama lagera
  • Sprovodi propisane normative koje se odnose na proizvodni asortiman
  • Pridržavanje zakonom propisane sanitarne i higijenske procedure

Potrebne kval

  • ifikacije i osobine kandidata:Ozbiljnost, volju za učenjem i savesnost u radu
  • Orijentisanost na timski rad
  • Poželjna SSS, nije neophodna

Nudimo Vam:

  • Dinamičan posao u uspešnom kolektivu i stabilnoj kompaniji
  • Redovnu, dobru zaradu i odlične uslove rada
  • Prijava socijalnog, penzionog i zdravstvenog osiguranja od prvog radnog dana
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u poslu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Pročitaj više
Fizičko tehničko obezbeđenje

po dogovoru

Radnik FTO

Grad - Beograd

Radno vreme -Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja -Stalni radni odnos

Stručna sprema - SSS

Opis posla

  • Fizičko obezbeđenje objekta po rasporedu rada
  • Kontrola ulaska i izlaska iz objekta
  • Praćenje stanja bezbednosti u objektu
  • Kontaktiranje nadležnih službi, odgovornih radnika i rukovodilaca u slučaju vanrednih događaja

Radno iskustvo

Poželjno radno iskustvo,nije obavezno

Profil kandidata

  • Odgovornost i motivisanost za timski rad

Nudimo

  • Dobre uslove
  • Redovnu platu

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00