1 Oglasa za posao za grad Savatrans doo Beograd

Savatrans doo Beograd

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Savatrans doo Beograd

Istaknuti oglas

Radnik za ručno manipulisanje teškim i vangabaritnim teretima

Postavljen od Savatrans doo Beograd

18 dana do isteka

Oglas za posao: Radnik za ručno manipulisanje teškim i vangabaritnim teretima

Opis posla:

  • Fizički poslovi u vezi sa ručnim i mašinskim pretovarom tereta i manipulisanjem teškim teretima
  • Fizički poslovi u vezi sa tehničkom pratnjom vangabaritnih transporta

Broj radnika: 2

Ostali uslovi rada:

  • Probni rad u trajanju od 3 meseca
  • Timski i terenski rad
  • Rad na celoj teritoriji Republike Srbije i zemljama okruženja

Dodatni zahtevi: Dobra psihofizička spremnost i zdravstvena sposobnost kandidata

Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije poslati na e-mail: [email protected] ili se javiti na kontakt telefon 063/268-528. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor za posao.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00