2 Oglasa za posao za grad Sole Azur doo

Sole Azur doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Sole Azur doo

Izdvojeni oglas

Referent prodaje turističkih aranžmana

Postavljen od Sole Azur doo

28 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

Raspisujemo konkurs za radno mesto

Referent prodaje turističkih aranžmana više izvršioca

 Opis posla:

  • precizno informisanje putnika o ponudi turističke agencije
  • praćenje zahteva i upita putnika
  • povera slobodnih kapaciteta, obračun i prezentacija ponude kupcu
  • objašnjenje uslova putovanja i detaljno prezentovanje programa putovanja
  • direktna prodaja turističkih aranžmana
  • komunikacija sa subagentima i putnicima
  • praćanje prodaje i kreiranje izveštaja o prodaji
  • ispunjenje planova prodaje u skladu sa ciljevima kompanije
  • ostali poslovi iz domena rada u turističkoj agenciji

 Potrebne kvalifikacije:

  • minimum VI stepen stučne spreme, turističkog smera
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • radno iskustvo minimum 1 godina u oblasti turizma, poželjno na istim poslovima
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office, Internet)
  • poznavanje rada najmanje jednog agencijskog i jednog hotelskog rezervacionog sistema
  • poznavanje agencijskog poslovanja
  • razvijene komunikacione sposobnosti
  • izražena veština u promociji turističke ponude i predstavljanju turističkih destinacija krajnjim korisnicima
  • dobra samoorganizacija, preciznost, ljubaznost, profesionalnost i posvećenost obavljanju posla
  • sposobnost za rad u timskom okruženju

Prednost imaju kandidati:

  • Koji odlično poznaju više destinacija.

Tražimo:

• Komunikativnu osobu koja bi se brzo uklopila u kolektiv
• Prijateljski odnos prema kolegama i zelja da se kroz timski rad obezbedi visok nivo kvaliteta ka klijentima
• Spremnost za učenje i napredovanje

NUDIMO:

  • Rad u uspešnom kolektivu koji ceni kvalitet rada
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja
  • Atmosferu i okruženje koji promovišu timski duh i dobre odnose među kolegama

CV možete poslati na posao@soleazur.rs ili putem prijave na sajtu klik do posla
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Komercijalista u turizmu

Raspisujemo konkurs za radno mesto –  Komercijalista u turizmu

Opis posla:

  • Kreiranje i organizacija turističkih aranžmana - avio i bus
  • Rezervacija smeštaja i drugih usluga
  • Koordinacija u realizaciji turističkih putovanja (prevoznici, hoteli, vodiči, lokalni partneri...)
  • Informisanje klijenata o destinacijama i uslovima putovanja
  • Rad u rezervacionim B2B sistemima
  • Rad na osmišljavanju i unapređivanju prodaje

Uslovi za kandidate:

  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Minimum 1 godina relevantnog radnog iskustva
  • Dobro poznavanje turističkih aranžmana
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Poželjano iskustvo rada u File maker-u

Dodatno poželjne karakteristike:

  • Izuzetno izražene veštine komunikacije i pregovaranja
  • Dobra samo-organizacija, preciznost, profesionalnost i posvećenost u obavljanju posla
  • Sposobnost za rad u timskom okruženju

NUDIMO:

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00