2 Oglasa za posao za grad SQUADRA DOO

SQUADRA DOO

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi SQUADRA DOO

Magacioner - paker

Postavljen od SQUADRA DOO

29 dana do isteka

Više gradova

Kompanija SQUADRA doo raspisuje konkurs za radno mesto: Magacioner - paker

Opis posla:

  • Sprovodi pravilan prijem, pripremu i otpremanje robe.
  • Sprovodi interne procedure i sortiranje robe.
  • Odvajanje robe i izdavanje robe po magacinskim dokumentima.
  • Briga o urednosti magacina i okolini objekta.
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe.
  • Sortiranje i premeštaj robe u magacinu.

Uslovi:

  • Odgovornost, marljivost, savesnost i predanost radu.
  • Minimum III stepen stručne spreme.
  • Rad na računaru (poželjno, nije neophodno).
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mestu (poželjno, nije neophodno).

Nudimo:

  • Odlične uslove rada.
  • Profesionalan odnos i pozitivnu radnu atmosferu.
  • Ogranizovan prevoz.
  • Mogućnost napredovanja.

*Prednost imaju kandidati sa mestom prebivališta: Dobanovci, Ugrinovci, Surčin, Batajnica i okolna mesta.

* Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor

Pročitaj više
Administrativni radnik/ radnica

po dogovoru

Administrativni radnik

Kompanija SQUADRA doo raspisuje konkurs za radno mesto:  Administrativni radnik (više izvršilaca)

Opis posla:

  • Sekretarski poslovi
  • Fakturisanje robe
  • Evidencija poslovne dokumentacije
  • Vođenje pomoćnih knjiga u skladu sa zakonskim propisima
  • Pravljenje izveštaja po nalogu poslodavca
  • Evidencija ulaznih i izlaznih faktura
  • Praćenje i naplata potraživanja

Uslovi za kandidate:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office i Internet)
  • Poznavanje engleskog jezika

Prednost imaju kandidati koji:

  • Poznaju rad u Pantheon programu
  • Imaju vozačku dozvolu B kategorije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - minimum 1 godina

Zaposlenima nudimo:

  • Stalno zaposlenje, redovnu zaradu, prijatno radno okruženje
  • Organizovan prevoz
  • Profesionalan odnos i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja

* U obzir ćemo uzeti i kandidate bez radnog iskustv Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži iz

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00