1 Oglasa za posao za grad Štrand doo

Štrand doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Štrand doo

Istaknuti oglas

Radnik u preradi mesa (Novi Sad)

Postavljen od Štrand doo

14 dana do isteka

Novi Sad

80000-120000 din

Radnik u preradi mesa

Lokacija: Prerada mesa Štrand, Ilariona Ruvarca 3a, Novi Sad

Opis posla:

Prerada Mesa Štrand, Novi Sad, sa uspešnim poslovanjem koje traje već 35 godina, traži posvećene i vredne radnike za rad u preradi mesa. Ako želite da budete deo tima koji se ponosi kvalitetom svojih proizvoda i tradicijom, ovo je prava prilika za vas!

Obaveze i odgovornosti:

  • Priprema i obrada mesa prema visokim standardima kvaliteta
  • Poštovanje higijenskih i bezbednosnih propisa
  • Rad na različitim fazama proizvodnje, od obrade do pakovanja proizvoda
  • Saradnja sa timom i nadređenima u cilju postizanja maksimalne efikasnosti

Uslovi:

  • Iskustvo u preradi mesa je prednost, ali nije neophodno
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Odgovornost, preciznost i timski duh
  • Poštovanje visokih standarda higijene i bezbednosti

Nudimo:

  • Stabilan posao u kompaniji sa dugogodišnjom tradicijom i reputacijom
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Konkurentnu platu i bonuse za posvećenost i rad
  • Rad u prijatnom i podržavajućem okruženju

Ako ste zainteresovani da postanete deo našeg uspešnog tima i doprinesete daljem rastu i razvoju najbolje prerade mesa u Novom Sadu, pošaljite svoju biografiju na [email protected] ili nas kontaktirajte na 063500627 ili 063502462.

Radujemo se vašim prijavama i mogućnosti da zajedno postižemo još veće uspehe!

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00