1 Oglasa za posao za grad Sunshine 7

Sunshine 7

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Sunshine 7

Maser/ka

Postavljen od Sunshine 7

22 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Oglas za posao: Maserke/Maseri

Salon za masažu u centru grada traži maserke/masere za rad u prijatnom radnom okruženju. Rad se odvija pet dana u nedelji, uz redovnu isplatu i odlične uslove rada.

Opis posla:

  • Pružanje masažnih tretmana klijentima
  • Savetovanje klijenata o vrstama masaža i njihovim benefitima
  • Održavanje higijene i čistoće radnog prostora

Uslovi:

  • Poznavanje različitih tehnika masaže
  • Komunikativnost i ljubaznost u radu sa klijentima
  • Sposobnost rada u timu

Nudimo:

  • Redovnu isplatu
  • Odlične uslove rada
  • Prijatan radni ambijent u centru grada

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na email adresu salona ili se javiti telefonom na broj: 0641629039, radi više informacija i zakazivanja intervjua.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00