2 Oglasa za posao za grad Workforce Human Resources doo

Workforce Human Resources doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Workforce Human Resources doo

Radnik na proizvodnoj liniji

Postavljen od Workforce Human Resources doo

8 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Za našeg klijenta koji se bavi proizvodnjom brisača za automobilsku industriju, tražimo zainteresovane kandidate za poziciju: Radnik na proizvodnoj liniji (Šimanovci)

Opis zaduženja:

  • Priprema materijala za proizvodni proces
  • Izvršava različite operacije na radnim stanicama proizvodnih linija, u skladu sa definisanim procesnim specifikacijama ili koracima sklapanja proizvoda
  • Održava potreban red i čistoću svog prostora, uključujući mašine i kapacitete koje koristi
  • Dopunjuje materijale u radnim stanicama
  • Poznavanje metoda i načina proizvodnje
  • Pakovanje proizvoda prema standardima
  • Poštovanje propisa o bezbednosti na radu

Profil kandidata:

  • Timski rad
  • Posvećenost poslu

Napomena:

  • Rad u III smene
  • Ishrana obezbeđena
  • Nema prekovremenog rada

Poslodavac nudi prevoz iz Beograda, Šapca, Sremske Mitrovice, Rume, Popinaca, Sremskih Mihaljevaca, Ogara, Donjeg Tovarnika, Kupinova.

Pročitaj više
Radnik na prijemu i razvrstavanju električnog otpada

32 dana do isteka

Workforce Human Resources je regionalna HR kompanija koja posluje u zemljama Adriatic regije. Imamo preko 20 godina iskustva u HR industiji gde svakodnevno podržavamo preko 500 klijenata i preko 5.000 saradnika.

Naša rešenja kreirana su prema vašim potrebama, bilo da tražite posao ili ste poslodavac, bilo da vam treba 1 ili 1.000 zaposlenih. Pružamo podršku u regrutaciji, u zapošljavanju, oblasti radnog prava i HR konsaltinga, obračunu zarada, outsourcingu procesa regrutacije i onsite menadžmenta.

Za našeg klijenta kompaniju E-RECIKLAŽA koja se bavi reciklažom elektro otpada tražimo zainteresovane kandidate za poziciju: Radnik na prijemu i razvrstavanju električnog otpada.

Opis posla:

• Kvantitativni i kvalitativni prijem robe

• Skladištenje robe

• Razvrstavanje, pripremu, sakupljanje i merenje otpada koji pristiže na lokaciju ogranka

• Usaglašavanje i potpisivanje zapisnika sa dobavljačem na licu mesta

• Organizovana obuka za radnike

• Rad u I smeni

• III stepen stručne spreme

• Preciznost i samostalnost u radu

• Kooperativnost

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00