4 Oglasa za posao za grad Workforce Human Resources doo

Workforce Human Resources doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Workforce Human Resources doo

Magacioner

Postavljen od Workforce Human Resources doo

4 dana do isteka

Zemun

50000-80000 din

Za našeg klijenta, kompaniju Salvus, koja svoje poslovanje temelji na veleprodaji medicinskih proizvoda, dodataka ishrani i kozmetike, kao i strateškom razvoju i izgradnji brendova, Workforce je u potrazi za kandidatima za poziciju: Magacioner.

Lokacija: Zemun, Beograd

Opis posla:

•  Prijem, selektovanje i pakovanje opreme i robe
•  Priprema robe za konačnu isporuku
•  Skladištenje i razmeštanje opreme, robe, promo materijala po magacinu
•  Povremena dostava opreme, promo materijala, štanda (apoteke, kongresi, lekari)
•  Izrada popratne dokumentacije (otpremnica, reversa, komunikacija sa klijentima mailom i usmeno)
•  Administrativni poslovi vezani uz zaštitu na radu, protiv požarnu zaštitu, vozni park i drugi administrativni poslovi
•  Transfer dokumentacije do i od ministarstava, Farmaceutskog fakulteta i drugih državnih službi
•  Održavanje higijene radnog prostora
•  Fizička provera stanja lagera robe i promo materijala
•  Preuzimanje pošiljki, pakovanje pošiljki i predaja pošte

Profil kandidata:

•  Minimum srednje stručno obrazovanje
•  Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
•  Iskustvo u vožnji kombija prednost
•  Iskustvo na sličnim poslovima prednost
•  Spremnost na timski i samostalni rad
•  Poštovanje zadatih rokova
•  Poznavanje MS Office paketa

Samo kandidati koji uđu u uži krug će biti kontaktirani.

Pročitaj više
Točilac na benzinskoj stanici

29 dana do isteka

Workforce za klijenta -  CORAL SRB – Official Shell Licencsee, traži motivisane kandidate za poziciju: Točilac na benzinskoj stanici (M/Ž)

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama

Opis zaduženja:

  • Vršenje usluge točenja goriva
  • Učestvovanje u prijemu goriva i robe
  • Održavanje urednosti radnog prostora i opreme u skladu sa standardima kompanije

Potrebne veštine / Profil kandidata:

  • Komunikativna, prijatna i proaktivna osoba
  • Ljubazna osoba, orijentisana ka potrebama klijenta
  • Posvećena i precizna u radu
  • Spremna na smenski i timski rad

Pročitaj više
Kasir na benzinskoj stanici

Workforce za klijenta -  CORAL SRB – Official Shell Licencsee, traži motivisane kandidate za poziciju: Kasir na benzinskoj stanici (M/Ž)

  • Rad za kasom i usluživanje kupaca
  • Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku radnog dana
  • Vođenje evidencije o dnevnom prometu
  • Aktivna prodaja artikala

Pročitaj više
Prodavac/Prodavačica

30 dana do isteka

WorkforceHuman Resources je regionalna HR kompanija koja posluje u zemljama Adriatic regije. Imamo preko 20 godina iskustva u HR industriji gde svakodnevno podržavamo preko 500 klijenata i preko 5.000 saradnika.

Zanašeg klijenta, TENDAM- Global fashion retail, internacionalna kompanija
za trgovinu tekstilom, tražimo kandidate za poziciju: Prodavac/Prodavačica.

TENDAM-Global fashion retail osnovana 1880. godine u Španiji. Kompanija danas posluje
na 90 tržišta sa više od 10.000 zaposlenih. Neki od brendova ove kompanije jesu: Springfield, Women’secret, Cortefiel, Pedro del Hierro i Fifty.

Opis pozicije

  • Aktivna komunikacija sa potrošačima
  • Praćenje nivoa zaliha proizvoda na policama
  • Rezervisanje i evidentiranje robe sa profaktura i rezervacije
  • Učestvovanje u popisu robe
  • Učestvovanje u posebnim aktivnostima – velike isporuke, sniženja, „total change“, "Late Night Shopping"
  • Održavanje magacina
  • Informisanje potrošača o akcijama u MPO
  • Asistencija u obučavanju novih zaposlenih

Po potrebi, navedenim zaduženjima dodaje se i rad na kasi, sa sledećim aktivnostima:

  • Eksterna komunikacija (javljanje na telefon, pisanje e- maila)
  • Povrati i reklamacija robe
  • Rad na POS terminalima
  • Vođenje zaduženja za rezervacije, reverse i profakture
  • Odgovornost za finansijsko stanje kase

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00