1 Oglasa za posao za grad Ziili doo

Ziili doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Ziili doo

Premium oglas

Prodavac/ prodavačica

Postavljen od Ziili doo

15 dana do isteka

Više gradova

Modna kompanija ZEKSTRA sa dugogodišnjom tradicijom raspisuje konkurs za radno mesto: Prodavac

Opis posla:

-  Prijem robe i izlaganje iste prema konceptu izlaganja

-  Prezentacija i prodaja robe iz asortimana, visok nivo usluge kupaca u skladu sa standardima kompanije

-  Rad na kasi odn. naplata proizvoda različitim sredstvima plaćanja

Uslovi:

-  Minimum srednja stručna sprema,

-  Iskustvo u prodaji modne odeće (smatraće se prednošću)

-  Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost,

-  Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost

-  Poznavanje rada na računaru

-  Poznavanje stranog jezika (smatraće se prednošću)

Naša ponuda:

-  Redovna i stimulativna primanja

-  Kvalitetna obuka i dobri uslovi za rad

-  Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju

-  Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju uz fotografiju skorijeg datuma, isključivo elektronskim putem.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00