1 Oglasa za posao za grad Centar Pleasure DOO Beograd Vračar

Centar Pleasure DOO Beograd Vračar

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Centar Pleasure DOO Beograd Vračar

Fizioterapeut

Postavljen od Centar Pleasure DOO Beograd Vračar

22 dana do isteka

Beograd

50000-80000 din

Privredno društvo "Centar Pleasure" d.o.o. čija je osnovna delatnost pružanje kozmetičkih usluga, distribucija uređaja za oblikovanje tela i prodaja preparata vrhunskih brendova za negu kože raspisuje konkurs za radno mesto - Fizioterapeutkinja/Fizioterapeut

Opis posla:

·        Rad na uređajima poslednje generacije za oblikovanje lica i tela prema postojećim protokolima

Potrebne kvalifikacije i sposobnosti:

·        Minimalno SSS

·        Izražena sklonost ka timskom radu

·        Visok nivo organizacionih veština, komunikativnost, ljubaznost, organizovanost, sistematičnost, preciznost i odgovornost u radu

·        Sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo vam:

Dobre uslove rada u kreativnom i dinamičnom poslovnom okruženju u kojem su porodična atmosfera i uzajamno poštovanje osnovne vrednosti. Siguran posao sa redovnim primanjima uz mogućnost razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da Vašu prijavu dostavite elektronskim putem.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00