1 Oglasa za posao za grad Clean Air Solution doo

Clean Air Solution doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Clean Air Solution doo

Izdvojeni oglas

Menadžer prodaje

Postavljen od Clean Air Solution doo

21 dan do isteka

Beograd

80000-120000 din

WE'RE HIRING: Menadžer prodaje Beograd-Čačak-Novi Sad

Tvoja zaduženja bila bi:

Razvoj i unapređenje prodajne mreže Istraživanje tržišta u cilju generisanja potencijalnih klijenata

Saradnja sa službama podrške

Analiza podataka u cilju unapređenja procesa prodaje

Priprema izveštaja

Nudimo ti:

Veoma atraktivnu mesečnu i godišnju bonus šemu

Prijatno i podsticajno radno okruženje Pet friendly office i kutak za zabavu

Putovanja i team building-e nekoliko puta godišnje Akademiju prodaje

Brzo napredovanje do rukovodećih pozicija

APPLY NOW! Pošalji CV na: konkurs@cleanairsolution.rs ili POZOVI 060/7670009

Mi smo stabilna, brzorastuća kompanija, sa preko deset poslovnica u regionu. Kulturu naše kompanije odlikuje rad kroz zabavu, okrenutost ka postizanju visokih ciljeva i “outside the box” način razmišljanja. Podržavamo jedni druge na putu konstantnog rasta i razvoja. Ukoliko vidiš sebe kao deo ovakvog kolektiva

- APLICIRAJ za radnu poziciju

Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00