1 Oglasa za posao za grad Clean Air Solution doo

Clean Air Solution doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Clean Air Solution doo

Premium oglas

Specijalista za brigu o korisnicima (više izvršilaca)

Postavljen od Clean Air Solution doo

2 dana do isteka

Više gradova

po dogovoru

SPECIJALISTA ZA BRIGU O KORISNICIMA

(više izvršilaca)

Želiš da svoju dobru komunikaciju i ljubaznost unovčiš? Onda je ovo pravo mesto za tebe! Ukoliko te inspiriše rad sa ljudima, a pritom želiš da budeš deo velikog kreativnog tima, PRIDRUŽI NAM SE!

Šta možeš dobiti od nas:

  • Mogućnost da gradiš karijeru u internacionalnoj i brzorastućoj kompaniji
  • Priliku da budeš deo tima ambicioznih i talentovanih ljudi
  • Mesto gde ćeš stalno učiti i napredovati
  • Dinamično, toplo i prijateljsko radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog rasta i napredovanja unutar kompanije
  • Plaćene treninge i obuke kao pomoć u tvom daljem usavršavanju
  • Uživanje u događajima koje organizuje kompanija nekoliko puta godišnje (putovanja, team building)
  • Kutak za zabavu sa lazy bag-ovima, stonim fudbalom i pikadom,
  • Fleksibilno radno vreme za studente ili ljude koji traže dodatni posao

Tvoja zaduženja bila bi:

  • Pružanje informacija klijentima, prijem poruka i evidentiranje zahteva
  • Zakazivanje sastanaka
  • Analiza postignutih rezultata
  • Saradnja sa menadžmentom

Trebalo bi da poseduješ:

  • Minimalno SSS
  • Volju za usvajanjem novih znanja i veština
  • Timsku orijentisanost

Radno iskustvo - nije neophodno

Clean Air Solution je internacionalno uspešna kompanija sa preko deset poslovnica u regionu. Bavimo se prodajom uređaja koji poseduju čitav spektar funkcija, a brinu o kvalitetu vazduha i kvalitetu vode za piće.

Ako misliš da je ovo šansa za tebe - PRIJAVI SE na: konkurs.marketing@cleanairsolution.rs ili popuni online prijavu preko sajta klik do posla

NE SLEDI STAZU - OSTAVI TRAG

Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima koji se jave na konkurs. Svi će biti uzeti na razmatranje, a na razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu u uži izbor.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00