5 Oglasa za posao za grad DOM ZA STARE ELIZABETA

DOM ZA STARE ELIZABETA

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi DOM ZA STARE ELIZABETA

Premium oglas

Medicinska sestra

Postavljen od DOM ZA STARE ELIZABETA

31 dan do isteka

Beograd

50000-80000 din

Domu za stare Elizabeta iz Beograda - Višnjica potrebna medicinska sestra za smenski rad.

Prijave je najbolj slati na info@elizabeta.rs

Pročitaj više
Higijeničarka/ higijeničar

3 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Domu za stare Elizabeta, Beograd - Visnjica potrebna spremačica/ spremač

Radno vreme 12h dnevno ( smenski rad po principu dva radna, potom dva ne radna dana)

Obezbedjen rucak u smeni.

Početna plata - zakonski minimalac

Prijave je najbolje poslati na info@elizabeta rs

Kandidati ce biti pozivani do 23.04 i od  03.05.

Pročitaj više
Radnik u kuhinji

Domu za stare Elizabeta, Beograd -Višnjica potrebna osoba koja voli da kuva za rad u kuhinji.

Radno vreme 12h dnevno po principu dva radna, potom dva ne radna dana .

Opis poslova: prepodne pomoc kuvaru oko pripreme dorucka i rucka uz pranje sudova u profi sudomasini , popodne priprema vecere, odrzavanje higijene kuhinje.

Pocetna plata 42.000

prijave je najbolje slati na info@elizabeta.rs

Kandidati ce biti pozivani do 23.04. i od 03.05

Pročitaj više
Medicinska sestra tehničar

Domu za stare Elizabeta , Beograd - Visnjica potrebna medicinska sestra - tehničar za smenski rad po principu dan - noc dva dana slobodno.

Obrok u smeni obezbedjen.

Pocetna plata 50.000 do 55.000

Prijave je najbolje poslati na info@elizabeta.rs

Kandidati ce biti pozivani do 23.04.  i od 03.05.

Pročitaj više
Negovatelj/ca

17 dana do isteka

Domu za stare Elizabeta  u Beogradu u Višnjici potreban zdravstveni negovatelj/ca

Opis posla : pomoć korisnicima doma oko kupanja, hranjenja , pojenja, šetanja, i dr

radno vreme 12h dnevno po principu dva radna pa dva ne radna dana

obezbedjen obrok u smeni

Prijave je najbolje slati na info@elizabeta.rs

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00