2 Oglasa za posao za grad Frikom

Frikom

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Frikom

Premium oglas

Kontrolor ulaza i izlaza robe u hladnjači

Postavljen od Frikom

14 dana do isteka

Čačak

Kompanija Frikom, lider u proizvodnji i distribuciji sladoleda i smrznute hrane, u potrazi je za kolegom/koleginicom na poziciji:

Lokacija:Čačak

Opis posla:

  • pravilna manipulacija robom u hladnjači;
  • izdavanje naloga viljuškaristima i magacinskim radnicima u hladnjači za prijem i izdavanje robe;
  • praćenje stanja robe u skladištu - količina, rokova, vrsta roba, rasporeda robe;
  • kontrola izdavanja robe u skladu sa principima FIFO i FEFO;
  • koordinacija rada sa eksternim saradnicima (vozačima), izdavanje i prijem robe;
  • obezbeđivanje uslova za uzorkovanje, izdavanje robe na analizu, popisivanje i otpisivanje robe, nadležnim organima;
  • obezbeđivanje i praćenje održavanja magacina i opreme higijenski bezbednim;
  • upravljanje nastalim otpadom pri manipulaciji robom;
  • materijalna i finansijska odgovornost za robu u magacinu.

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme;
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • poželjno poznavanje rada u SAP-u;
  • uverenje za upravljanje viljuškarom;
  • spremnost na rad u posebnom temperaturnom režimu;
  • spremnost na teže fizičke poslove.

Ukoliko mislite da je ovo prava prilika za Vas, prijavite se!

Možete se prijaviti na mejl adresu milica.veraja@frikom.rs

ili na broj telefona 065/8583994

Magacinski radnik u hladnjači

33 dana do isteka

Više gradova

Beograd, Bežanijska kosa

Čačak, Ibarska magistrala bb

Opis posla:

  • Manipulacija robom na niskom temperaturnom režimu
  • Poslovi utovara i istovara robe

Profil kandidata:

  • Svi nivoi obrazovanja
  • Odgovornost i brzina u radu
  • Spremnost na rad u noćnim smenama
  • Spremnost na rad u okviru niskog temperaturnog režima

Možete se prijaviti na mejl adresu milica.veraja@frikom.rs ili na broj telefona 065/8583994

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00