1 Oglasa za posao za grad Marel doo

Marel doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Marel doo

Referent prodaje i nabavke

Postavljen od Marel doo

9 dana do isteka

Kruševac

50000-80000 din

Kruševac 2023.

Opis posla:

• Planiranje i praćenje prodaje, organizacija i sprovođenje prodajnih aktivnosti

• Aktivno osvajanje novih kupaca što podrazumeva i pregovaranje oko kupoprodajnog procesa, sagledavanje potreba, sastavljanje ponuda i praćenje operativne prodaje

• Učestvovanje u  izradi komercijalnih, marketinških i drugih predloga i aktivnosti za ostvarivanje planova i povećanje prodaje

• Savetovanje kupaca i prodaja robe kupcima

• Analiza konkurencije, tržišta nabavke, tržišta prodaje

• Obilazak postojećih i rad na pronalaženju novih kupaca

Uslovi:

• Rad na poslovima inostrane prodaje elektroproizvoda (prednost) iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine

• Viša ili visoka stručna sprema (ekonomija, menadžment i slična usmerenja)

• Poželjno poznavanje rada u izvoznom sektoru

• Odlično poznavanje Office paketa (Word i Excel)

• Dobro poznavanje engleskog jezika

• Dobro snalaženje na Internetu

• Komunikativnost, preciznost, profesionalnost i odgovornost

• Vozačka dozvola B kategorije

• Sposobnost brzog savladavanja novih radnih aktivnosti i upoznavanje procesa vezanih za proizvodnju, konstantnu edukaciju i usavršavanje po pitanju elementa od kojih su proizvodi sačinjeni, način upotrebe istih.

Nudimo:

• Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji

• Stalni radni odnos

• Obuku koja sadrži upoznavanje svih proizvoda koje nudimo u svom asortimanu, načina izrade i ostali specifičnosti

• Period obuke 6 meseci. Obuka sadrži posete ino sajmovima, teorijski i praktični deo

• Početna plata 70.000,00

• Plaćen prevoz i topli obrok, mobilni telefon do ugovorenog iznosa.

• Dobri uslovi rada

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00