1 Oglasa za posao za grad Milšped

Milšped

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Milšped

Premium PLUS

Magacinski radnik

Postavljen od Milšped

31 dan do isteka

Oglas za posao: Magacinski radnik - Kompanija Milšped doo, Beograd (Zemun)

Kompanija Milšped doo, Beograd, regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije, u okviru sektora logistike mleka i mlečnih proizvoda, širi svoj tim i raspisuje konkurs za poziciju Magacinskog radnika u Zemunu.

Glavna zaduženja:

  • Poslovi utovara i istovara robe, kao i svih vidova manipulacije robom.
  • Praćenje održavanja skladišne opreme i skladišnog objekta.
  • Obavljanje skladišnih operacija kroz rad sa RF terminalima.

Potrebni uslovi:

  • Posedovanje diplome osnovne škole.
  • Spremnost za rad u skladištu u temperaturnom režimu (temperatura od 4 do 8 stepeni).
  • Spremnost za rad u noćnoj smeni.
  • Spremnost za rad u timu.

U kompaniji Milšped nudimo:

  • Redovnu i konkurentnu zaradu.
  • Ostvarivanje mesečnih bonusa.
  • Plaćeni putni troškovi.
  • Inicijalne obuke od značaja za operativna zaduženja.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, pošaljite nam svoju biografiju.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00