1 Oglasa za posao za grad PEKARA KIRĆANSKI

PEKARA KIRĆANSKI

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PEKARA KIRĆANSKI

Premium PLUS

Prodavačica/ Prodavac hleba i peciva

Postavljen od PEKARA KIRĆANSKI

30 dana do isteka

Više gradova

50000-80000 din

Mi smo jedna od najstarijih pekara u Beogradu i Srbiji. Porodična firma, koja se više od 85 godina bavi ovim poslom. Osim naših maloprodajnih objekata, poslednjih 20 godina bavimo se i veleprodajom zamrznutog peciva. Naši kupci su hoteli, restorani, kafići, druge pekare, a svakako je najveći Delhaize (Maxi, Tempo). Veliki broj radnika je zaposlen 10 i više godina. Njima uplaćujemo i privatni penzioni fond "Generali".

Prodavačica/ prodavac hleba i peciva

Mesto zaposlenje: Beograd

Stalni radni odnos

Broj radnih mesta: 2

Plata: od 58000 do 70000 dinara

Opis posla:

8-časovno radno vreme.

Bulevar Kralja Aleksandra.

Radno iskustvo

Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno.

Profil kandidata:

Potrebne ozbiljne, uredne i vredne radnice/ radnici.

Nudimo:

Redovna plata, nikada ne kasni, 01. i 16. u mesecu.

Za radnice/ radnike sa iskustvom u pečenju peciva, odmah veća plata, počev od 60.000.-

Za radnice/ radnike sa iskustvom u prodaji peciva, odmah veća plata, počev od 60.000.-

Raspon plata 58000 do 70000.

Prijava odmah, od prvog dana

Redovan slobodan dan.

Plaćeni odmor.

Mogućnost napredovanja, mogućnost dodatne zarade.

Privatni penzioni fond.

Napomena

Za detalje u vezi razgovora za posao, pozovite telefonom od 8 do 20 časova.

Mogu da se jave i zainteresovni za rad u našem objektu na Zelenom Vencu, gde se radi smo prva smena, na broj telefona 2, iz oglasa -od 08 do 16.

Takođe, na isti broj mogu da se jave zainteresovni za rad u našem objektu na Novom Beogradu - Blok 44, gde se radi smo prva smena, d 08 do 16.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00