2 Oglasa za posao za grad Pizza Pomodoro doo

Pizza Pomodoro doo

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi Pizza Pomodoro doo

Pizza majstor / Kuvar na toplom delu

Postavljen od Pizza Pomodoro doo

11 dana do isteka

Više gradova

Organizacija:
Restoran Pomodoro Nuovo

Lokacija:
Bulevar Mihajla Pupina 115, Novi Beograd

Opis posla:
Postanite deo Pomodoro tima! Za 18 godina postojanja Pomodoro je postao sinonim za kvalitet, timski rad, i poverenje. Našem restoranu Pomodoro Nuovo potreban je Pizza majstor i Kuvar na toplom delu.

Ukoliko se prepoznajete na ovoj poziciji i zainteresovani ste da radite sa profesionalnim i kul timom, prijavite se na:

Pridružite se našem timu i doprinesite kvalitetu i uspehu restorana Pomodoro Nuovo!

Pročitaj više
Kuvar u toplom delu i Pizza Majstor

25 dana do isteka

po dogovoru

Postanite deo Pomodoro tima

Za 18 godina postojanja Pomodoro je postao sinonim za kvalitet, timski rad, poverenje.

Našem restoranu Pomodoro Vidin, Džordža Vašingtona 38a, Beograd, potreban je:

Kuvar na hladnom delu

Pizza majstor

  • Tel: 064 164 6780
  • Tel: 062 335 815

Radnim danima od 09:00 do 20:00 ili elektronskim putem na email: [email protected]

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem telefona ili emaila za rad u restoranu Pomodoro.

KONTAKT

  • [email protected]
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00