1 Oglasa za posao za grad PU "Kuća Malih Stopala"

PU "Kuća Malih Stopala"

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PU "Kuća Malih Stopala"

Istaknuti oglas

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od PU "Kuća Malih Stopala"

24 dana do isteka

Beograd

35000-50000 din

Predškolska ustanova Kuća Malih Stopala nalazi se na Zvezdari, u
mirnom delu naselja. Misija naše ustanove je da omogućimo deci sve ono što je
potrebno za njihov rast i razvoj, uz uvažavanje individualnih razlika i potreba
svakog deteta. Ukoliko vidite sebe u takvom okruženju, onda nas kontaktirajte,
jer smo trenutno u potrazi za novim osobama koje će nam pomoći u ostvarivanju
naše misije.

Uslovi:

  •   Srednja Medicinska škola, smer medicinska sestra-vaspitač
  • Iskustvo u radu je poželjno, ali ne i neophodno
  • Posedovanje
        licence je poželjno, ali ne i neophodno
  • Lične osobine: posvećenost, odgovornost, dobre komunikacione veštine, spremnost
        za rad u timu i kolegijalnost, fleksibilnost i mogućnost adaptacije na već
        postojeće uslove rada, kreativnost, želja za postizanjem poslovnog uspeha
        i napredovanjem

Zaduženja:

  • Nega dece jaslenog uzrasta
  • Vaspitno-obrazovni rad sa decom jaslenog uzrasta
  • Vođenjepedagoške dokumentacije
  • Saradnja i komunikacija sa kolegama
  • Saradnja i komunikacija sa roditeljima

Uslovi rada:

  • Puno radno vreme, rad po smenama
  • Redovna i stimulativna zarada
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Profesionalno usavršavanje
  • Rad u mladom kolektivu i prijatnom okruženju

Svoj CV (radnu
biografiju) možete poslati na psiholog@kucamalihstopala.rs. ili nas možete
pozvati na broj 0643540260 za više informacija. Bilo bi poželjno da uz CV
pošaljete i motivaciono pismo u kojem opisujete Vašu motivaciju za rad na
određenoj poziciji. Ukoliko se odlučimo da zakažemo razgovor sa Vama, bićete
kontaktirani u najskorijem vremenskom roku.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00