1 Oglasa za posao za grad PU Kuća Malih Stopala

PU Kuća Malih Stopala

Stručna sprema
Plata u dinarima

OGLAS

Oglasi PU Kuća Malih Stopala

Istaknuti oglas

Medicinska sestra-vaspitač

Postavljen od PU Kuća Malih Stopala

12 dana do isteka

Predškolska ustanova Kuća Malih Stopala nalazi se na Zvezdari, u mirnom delu naselja. Misija naše ustanove je da omogućimo deci sve ono što je potrebno za njihov rast i razvoj, uz uvažavanje individualnih razlika i potreba svakog deteta. Ukoliko vidite sebe u takvom okruženju, onda nas kontaktirajte,jer smo trenutno u potrazi za novim osobama koje će nam pomoći u ostvarivanju naše misije.

Uslovi:

  • Srednja Medicinska škola, smer medicinska sestra-vaspitač
  • Iskustvo u radu je poželjno, ali ne i neophodno
  • Posedovanje licence je poželjno, ali ne i neophodno
  • Lične osobine: posvećenost, odgovornost, dobre komunikacione veštine, spremnost za rad u timu i kolegijalnost, fleksibilnost i mogućnost adaptacije na već postojeće uslove rada, kreativnost, želja za postizanjem poslovnog uspeha i napredovanjem

Zaduženja:

  • Nega dece jaslenog uzrasta
  • Vaspitno-obrazovni rad sa decom jaslenog uzrasta
  • Vođenje pedagoške dokumentacije
  • Saradnja i komunikacija sa kolegama
  • Saradnja i komunikacija sa roditeljima

Uslovi rada:

  • Puno radno vreme, rad po smenama
  • Redovna i stimulativna zarada
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Profesionalno usavršavanje
  • Rad u mladom kolektivu i prijatnom okruženju

Svoj CV (radnu biografiju) možete poslati na psiholog@kucamalihstopala.rs. ili nas možete pozvati na broj 0643540260 za više informacija. Bilo bi poželjno da uz CV pošaljete i motivaciono pismo u kojem opisujete Vašu motivaciju za rad na određenoj poziciji. Ukoliko se odlučimo da zakažemo razgovor sa Vama, bićete

kontaktirani u najskorijem vremenskom roku.

KONTAKT

  • kontakt@klikdoposla.com
  • Radno vreme:
  •    Ponedeljak-Petak:09:00-21:00